21:20 2020 Spalio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1819
 • RUB90.2935

  Planinis skrydis truko daugiau nei aštuonias valandas. Įvairiais jo etapais naikintuvai iš skirtingų valstybių lydėjo Rusijos raketnešius

  Du Rusijos karinių oro pajėgų strateginiai raketnešiai Tu-160 atliko planinį skrydį virš neutralių Baltijos jūros vandenų.

  Tam tikrais raketnešių skrydžio etapais kartu su jais skrido Rusijos aviacijos ir kosmoso pajėgų Su-35, taip pat lydėjo užsienio valstybių naikintuvai: Danijos oro pajėgų F-16, Italijos ir Vokietijos oro pajėgų F-22, Lenkijos oro pajėgų MiG-29, taip pat Švedijos oro pajėgų "Saab JAS 39 Gripen".

  Skrydis truko daugiau nei aštuonias valandas.

  Pažymima, kad tolimojo nuotolio aviacijos pilotai reguliariai skraido virš Arkties, Šiaurės Atlanto, Juodosios ir Baltijos jūrų bei Ramiojo vandenyno vandenų.

  Rusijos gynybos ministerija ne kartą pažymėjo, kad šalies aviacijos skrydžiai visada vykdomi laikantis tarptautinių oro erdvės naudojimo taisyklių.

  Pastaruoju metu Rusijos naikintuvai vis dažniau "perima" NATO žvalgybinius lėktuvus virš Baltijos jūros vandenų.

  Rusijos gynybos ministerija ne kartą reikalavo Pentagono nutraukti provokacijas, įskaitant žvalgybą prie Rusijos teritorijų, tačiau Amerika nereaguoja į Maskvos raginimus.

  Dar šia tema

  Rusijos gynybos ministerija vaizdo įraše parodė oro atakos jūroje atrėmimą
  Nufilmuotas bombonešių Tu-22M3 skrydis per saulėlydį
  Tegai:
  vaizdo įrašas, raketnešis, Rusija, Tu-160

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos