15:07 2020 Spalio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421

  Už neteisėtą disponavimą dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 8 iki 10 metų

  Klaipėdos pareigūnai su įkalčiais sulaikė asmenį, įtariamą platinusį narkotikus, apie tai pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

  Rugpjūčio mėnesį Klaipėdoje, Medelyno ir Skardžio gatvės sankryžoje, policijos pareigūnai sulaikė vienoje iš Kretingos įmonių dirbantį Kretingos gyventoją. Asmens automobilyje apžiūros metu rasta narkotinės medžiagos — kokaino — ir psichotropinės medžiagos — amfetamino.

  36 metų amžiaus vyriškis teisėsaugai žinomas, anksčiau teistas už suklastoto dokumento panaudojimą ir plėšimą.
  Tą pačią dieną tęsiant tyrimą Klaipėdoje, Pušyno gatvėje, sulaikytas minėtas narkotines (psichotropines) medžiagas, įtariama, platinęs, anksčiau už vagystę teistas, niekur nedirbantis klaipėdietis. Asmens kratos metu rasta apie 100 gramų kokaino.

  Kratos sulaikytojo gyvenamojoje vietoje metu taip pat rasta, įtariama, kokaino, dvejos elektroninės svarstyklės su kokaino pėdsakais, anabolinių androgeninių steroidų (dopingo medžiagų) bei apie 16 000 eurų.

  Įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vienam iš jų paskirta kardomoji priemonė — rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Kitam įtariamajam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė — suėmimas, kuri vėliau pakeista į intensyvią priežiūrą.

  Už neteisėtą disponavimą dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 8 iki 10 metų.

  Dar šia tema

  Jonavoje prie vairo sustabdytas girtas karys
  Vyras kirviu grasino dviem probacijos darbuotojoms
  Policijos pareigūnai likvidavo didelį naminės degtinės bravorą
  Tegai:
  narkotikų platinimas, policija, Klaipėda

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos