18:58 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894

  Šalies vadovas pažymėjo, kad šiais metais Seimo rinkimai vyksta sudėtingu pandemijos metu, tačiau virusas neturi tapti priežastimi atsisakyti savo pilietinės pareigos

  Ketvirtadienį, paskutinę išankstinio balsavimo Seimo rinkimuose dieną, Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda paskelbė vaizdo kreipimąsi į Lietuvos piliečius, ragindamas juos atlikti savo pilietinę pareigą.

  "Balsuojame sudėtingu pandemijos metu. Tačiau koronavirusas negali ir neturi tapti priežastimi atsisakyti savo pilietinės teisės ir pareigos. <...> Nepaprastai svarbu, kad Tautos atstovai tarnautų visiems Lietuvos žmonėms, o ne atskiroms interesų grupėms. Todėl šiandien aš kreipiuosi į Jus, Lietuvos žmones — nebūkite abejingi. Balsuokite aktyviai. Balsuokite atsakingai. Balsuokite už tai, kad mūsų šalis klestėtų ir siektų aukščiausių tikslų", — sakė prezidentas, pažymėdamas, kad rinkimų apylinkėse sudarytos visos sąlygos saugiai balsuoti.

  Per pirmas tris dienas savo valią pareiškė apie 3,09 proc. rinkėjų.

  Išankstinis balsavimas per šiuos Seimo rinkimus vietoje įprastų dviejų dienų buvo pailgintas iki keturių ir vyks iki ketvirtadienio vakaro. Per pirmas tris išankstinio balsavimo dienas balsavo daugiau nei 74,5 tūkst. žmonių, tai yra 3,09 proc. visų rinkėjų.

  Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.

  Temos:
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (279)
  Tegai:
  Gitanas Nausėda, Seimo rinkimai, rinkimai

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos