18:14 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894

  Pietų Afrikos Kriugerio nacionaliniame parke leopardas, hieniniai šunys ir hienos susirėmė įnirtingoje kovoje dėl juodakulnių antilopių

  Pietų Afrikos Kriugerio nacionaliniame parke leopardas, hieniniai šunys ir hienos susirėmė įnirtingoje kovoje dėl juodakulnių antilopių. Įrašas su gyvūnais "Kruger Sightings" YouTube kanale pasirodė spalio 6 dieną.

  Turistas Wayne'as užfiksavo neįprastą gyvūnų susidūrimą ir papasakojo, kas nutiko.

  "Mes palikome stovyklą, kai išgirdome garsus, verksmus. Mes skubėjome prie upės vagos, kad sužinotume triukšmo priežastį, — prisimena jis. — Pamatėme, kaip antilopės išsisklaidė įvairiomis kryptimis: supratome, kad kažkas čia vyksta."

  Tada vaizdo įrašo autorius pastebėjo leopardą, prilipusį prie antilopės. Plėšrūną ir jo grobį persekiojo hieniniai šunys. Leopardas sugebėjo išvaryti jį persekiojančius žvėris. Kai jis su antilope pasiekė medį, norėdamas pradėti valgyti toliau nuo kitų, prie jo pribėgo hieninių šunų pulkas ir nuvarė jį į medį. Ant žemės likusi antilopė bandė pabėgti, tačiau ją iškart užpuolė laukinės hienos.

  Kol vieni šunys valgė juodakulnę antilopę, kiti gąsdino leopardą, urgzdami ir šokinėdami į medį. Jų valgymą pertraukė dvi alkanos hienos. Likusios išsklaidė šunis ir ėmė valgyti grobį. Netrukus prie jų prisijungė trečiasis jų giminaitis.

  "Hieniniai šunys pasislėpė krūmuose, — pažymėjo Wayne'as. — Ketvirtoji hiena atėjo pasimėgauti grobiu, bet trys kitos ją nuvarė. Šunys periodiškai grįždavo bandydami susigrąžinti grobį, tačiau kiekvieną minutę skerdenos būdavo vis mažiau". Kelias minutes hienos valgė antilopę, palikdamos nepažeistą galvą. Pabaigoje didžiausia patelė nutempė antilopės galvą į atvirą lauką.

  Kai gyvūnai išsiskirstė, leopardas nulipo nuo medžio ir bėgo paskui hienas, norėdamas gauti bent kąsnį, tačiau liko be nieko.

  Dar šia tema

  Danės upėje ėmė skęsti istorinis laivas — video
  Milžiniškas voras medžiotojas suvalgė varlę — video
  Tegai:
  laukiniai gyvūnai, leopardas, Afrika

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos