13:50 2020 Spalio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1821
 • RUB90.8256

  Kai kurie šalies gyventojai pareiškė besitikintys teigiamų pokyčių, tačiau dauguma mano, kad po rinkimų padėtis šalyje nepasikeis

  Sekmadienį vyksta pagrindinė Seimo rinkimų balsavimo diena. Naująją Seimo sudėtį sudarys 141 deputatas. Jų kadencija bus ketveri metai.

  Sputnik Lietuva korespondentui pavyko pabendrauti su balsavime dalyvavusiais vilniečiais ir sužinoti, ko jie tikisi iš naujos Seimo sudėties.

  "Ko laukiam? Gerovės, — pasakė viena moteris. — Aš, pavyzdžiui, už [buvusį Vilniaus miesto merą Arturą] Zuoką, nes man jis patinka, jis paprastas, jis mielas, labai geras".

  "Mes laukiame kažko geresnio, kad kažkas būtų pigiau. Kažkas geresnio visam gyvenimui", — savo lūkesčiais pasidalijo pensininkė.

  Daugelis respondentų pareiškė, kad nieko naujo iš rinkimų į Seimą nereikėtų tikėtis. Pasak daugelio lietuvių, šalyje niekas nepasikeis.

  2020-ųjų Seimo rinkimai: pagrindiniai faktai. Ką reikia žinoti apie balsavimą >>

  Sekmadienį balsavimo apylinkės dirbs iki 20:00.

  Rinkėjai turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, nešioti veido kaukę, dengiančią nosį ir burną, ir atsinešti savo rašiklį. Atėjusiems be kaukės ir rašymo įrankių juos išduos vietoje.

  Temos:
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (225)
  Tegai:
  Seimo rinkimai, Seimas, Lietuva

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos