15:20 2020 Spalio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421

  Be to, bombonešių pilotai treniravosi veikti ekstremaliose situacijose, skraidyti rikiuote mažais intervalais ir atstumais, sąlyginai paleisti sparnuotąsias raketas

  Strateginių raketinių lėktuvų Tu-160 ir Tu-95MS įgulos atliko kontrolinius skrydžius — taip buvo tikrinami vasaros mokymų laikotarpio rezultatai. Vaizdo įrašą paskelbė Rusijos gynybos ministerija.

  Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip orlaiviai pakyla į orą iš Saratovo srities aerodromo. Taip pat vaizdo įraše užfiksuotas skrydžio ir raketinių lėktuvų degalų papildymo ore momentas.

  Be to, pilotai treniravosi veikti ekstremaliose situacijose, skraidyti rikiuote mažais intervalais ir atstumais, sąlyginai paleisti sparnuotąsias raketas.

  Viršgarsinis strateginis bombonešis Tu-160 buvo sukurtas Tupolevo konstruktoriaus biure 1970-aisiais metais. Tai didžiausias ir galingiausias viršgarsinis orlaivis su kintama sparno geometrija karo aviacijos istorijoje. Tokius bombonešius pilotai vadina "Baltosiomis gulbėmis".

  Tu-95MS — sovietų ir Rusijos strateginis bombonešis. Šis orlaivis yra greičiausias lėktuvas su turbosraigtiniais varikliais.

  Dar šia tema

  Kaip Rusijos Su-57 pakeis jėgų pusiausvyrą Viduržemio jūros regione
  Kas išgelbės "Žaibą": naikintuvas F-35 patyrė naują nesėkmę
  Paskelbtas naktinio degalų papildymo ore Tu-95MS vaizdo įrašas
  Suvereniteto apsauga: kas ketina pirkti Rusijos oro gynybos sistemą S-500
  Tegai:
  bombonešis, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos