02:30 2020 Gruodžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679

  Bandymai praėjo sėkmingai. Pasak priešraketinės gynybos junginio vado, raketos patvirtino savo ypatybes

  Rusijos gynybos ministerija paskelbė naujos priešraketinės gynybos sistemos paleidimo vaizdo įrašą. Vaizdo įrašas buvo paskelbtas "YouTube".

  Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip raketa pristatoma į Sari Šagan poligoną Kazachstane lydint karinėms transporto priemonėms. Paleidimas nufilmuotas iš skirtingų taškų.

  Priešraketinės gynybos junginio vadas, generolas majoras Sergejus Grabčiukas paleidimo metu sakė, kad naujoji priešraketinė raketa patvirtino savo charakteristikas, o koviniai skaičiavimai įvykdyti sėkmingai.

  Pažymima, kad ankstesni raketos bandymai vyko 2019 metų birželio ir liepos mėnesiais, 2018 metų vasario, liepos, rugpjūčio ir gruodžio mėnesiais bei 2017 metų lapkričio mėnesį.

  Balandžio mėnesį JAV Karinių oro pajėgų generolas Džonas Reimondas (John Raymond) teigė, kad raketos bandymai kelia iššūkį amerikiečių gynybai. Anot jo, ši Rusijos sistema sugeba sunaikinti žemoje orbitoje esančius palydovus.

  Per pastaruosius metus Rusijos gynybos ministerija ne kartą pranešė apie sėkmingus naujos priešraketinės raketos gynybos sistemos bandymus Sari Šagan poligone.

  Dar šia tema

  Nufilmuotas MiG-31, kuris "pažeidė" Rusijos sieną Kamčiatkoje, perėmimas
  Rusijos Su-27 perėmė du užsienio lėktuvus virš Baltijos jūros
  Bombardavimas ir šaudymas iš laivagalio patrankų: nufilmuoti Il-76 manevrai
  Tegai:
  vaizdo įrašas, priešraketinės gynybos sistema, Rusijos gynybos ministerija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos