09:31 2020 Gruodžio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2066
 • RUB91.3194

  Tai gali pakenkti ne tik dirvožemiui ir sutrikdyti lankytojus, bet ir pakenkti gamtinės zonos gyventojams  

  Kauno marių regioniniame parke keturračiais važinėjantys žmonės kenkė gamtai. Vaizdo įrašą su ekstremalais parko vadovybė paskelbė Facebook.

  Pažymima, kad vaizdo įrašą nufilmavo sąžiningi piliečiai, kurie, be kita ko, užfiksavo visų transporto priemonių numerius, išskyrus vieną.

  Direkcija pažymėjo, kad keturračių ir kitų transporto priemonių vairuotojai trukdo ne tik gamtai, bet ir kitiems parko lankytojams.

  "Apie jų daromą žalą gamtai jau daugybę kartų kalbėta, rašyta. Bet kaip įeina pro vieną ausį, taip išeina pro kitą", — teigiama pranešime.

  Direkcija išreiškė viltį, kad šįkart pažeidimas nebus "praleistas" policijos.

  Kauno marių regiono direkcija primena, kad valstybiniuose ir savivaldybių draustiniuose draudžiama eksploatuoti kelias savaeiges transporto priemones. Transporto priemonių vairuotojai gali važiuoti tik keliais, kurie nurodyti Kelių įstatyme.

  Keturračių vairuotojams taikomos tos pačios sankcijos, kaip ir kitų transporto priemonių vairuotojams. Be to, keturračių vairuotojams, kaip ir kitoms transporto priemonėms, taikomos ne tik eismo taisyklės, bet ir aplinkosaugos teisės aktų reikalavimai.

  Regioniniuose parkuose draudžiama naikinti reljefo formas, važiuoti vandens telkinių dugnu, gadinti dirvožemį, florą ir fauną, naikinti gamtos ir kultūros paveldo objektus.

  Pažeidimai užtraukia teisinę atsakomybę, o žala gamtai apskaičiuojama atsižvelgiant į pažeidimo laipsnį.

  Dar šia tema

  Rusijos gynybos ministerija parodė komplekso "Murmansk-BN" išskleidimą — video
  Pasieniečiai parodė savo naują uniformą — video
  Tegai:
  pažeidimas, Kaunas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos