18:23 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1890
 • RUB90.0123

  Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip liūčių nužudytos impalos šviežios mėsos kvapas pritraukė į šią vietą svetimą liūtą ir krokodilus

  Zambijos Pietų Luangvos nacionaliniame parke krokodilai ir liūtai susipašė dėl grobio. Liudininko nufilmuoti kadrai paskelbti "Maasai Sightings" YouTube kanale.

  Konflikto priežastimi tapo liūčių nužudyta impala. Šviežios mėsos kvapas sudomino patiną, kuris nebuvo iš jų gaujos, ir krokodilus, gyvenusius netoliese esančioje upėje.

  Ropliai išlipo iš vandens ir nuslinko į valgio vietą. Iš kitos pusės ten ėjo liūtas. Tačiau jie visi pavėlavo. Liūtės spėjo susidoroti su antilope be jų ir varžovams paliko tik išėdas.

  Pietų Luangva — vienas didžiausių nacionalinių parkų Pietų Afrikoje. Čia gyvena begemotai, drambliai, buivolai, žirafos, 14 rūšių antilopės, liūtai, leopardai, hienos, šakalai, hienos šunys ir kiti gyvūnai.

  2018 metais buvo pranešta, kad Kriugerio parke nufilmuotas krokodilo išpuolis prieš antilopę gnu, į kurį įsikišo begemotai. Tai padėjo antilopei išsivaduoti. Begemotai ją apsupo ir sekė iš paskos iki pat kranto.

  Temos:
  Juokingi, mieli ir jaudinantys vaizdo įrašai su gyvūnais (163)
  Tegai:
  antilopė, gyvūnai, Pietų Afrika, krokodilas, liūtas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos