00:53 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1865
 • RUB90.1119

  Šis ženklas generalinio komisaro įsakymu teikiamas asmenims, kurie padėjo policijai palaikant viešąją tvarką, stiprinant teisėtvarką, atskleidžiant ir užkardant nusikalstamas veikas

  Šiaulių apskrities policijos viršininkas Ramūnas Sarapas atminimo ženklu "Už paramą policijai" ir "Angelo sargo" skulptūrėle apdovanojo LNK televizijos operatorių ir žurnalistą Šiauliuose Artūrą Konderauską, praneša Policijos departamento spaudos tarnyba.

  Žurnalistas-kriminalistas — taip Šiaulių apskrities policijos pareigūnai su šypsena vadina LNK reporterį Šiauliuose Artūrą Konderauską. Jį ir Šiaulių policiją sieja 22 bendradarbiavimo metai.

  Iš Panevėžio į Šiaulius gyventi atvykęs Artūras įsidarbino "Splius" televizijoje ir specializavosi, rengdamas reportažus teisėsaugos temomis, o vėliau tapo laidos apie teisėsaugą "01 02 03" redaktoriumi. Vėliau jis buvo pakviestas dirbti į LNK televiziją, o dar vėliau jam pasiūlyta bendradarbiauti ir populiarioje laidoje "Farai".

  "Nuo pat žurnalistinės karjeros pradžios Artūras dažnai su filmavimo kamera dalyvaudavo įvairiuose policijos rengiamuose reiduose, praleido ne vieną bemiegę naktį kartu su jais patruliuodamas, siekdamas apsaugoti visuomenę nuo nusikalstamų veikų, inicijavo ir kūrė siužetus nusikalstamumo prevencijos temomis", — rašoma pranešime.

  Policijos pranešime nurodoma, kad paskutinis jo nuopelnas — tai pagalba, atskleidžiant 33 metų vyro nužudymą. Spalio 17 dieną Konderauskas dirbo su Šiaulių AVPK patruliais, rengdamas reportažą laidai "Farai". Tą vakarą Šiauliuose, Vilniaus g., buvo nudurtas iš alaus baro išėjęs vyras. Įtariamojo paieškose karštais pėdsakais labai padėjo Artūro atmintis.

  Kartu su pareigūnais peržiūrėdamas vaizdo stebėjimo kamerų alaus bare vaizdus, jis atpažino įtariamąjį ir padėjo identifikuoti jo asmenybę, nes prieš keletą savaičių su pareigūnais jis ne kartą buvo važiavęs į iškvietimus dėl šio asmens darytų teisėtvarkos pažeidimų. Po pusės paros įtariamas nužudymu asmuo buvo sulaikytas.

  Tegai:
  policija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos