00:38 2020 Gruodžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679

  Policija sulaikė gerai žinomą moterį ir jos sugyventinį, užsienio pilietį, už narkotinių medžiagų platinimą — moters namuose rasta narkotinių medžiagų, priemonės joms fasuoti, daugiau kaip 5 tūkst. eurų

  Lapkričio 12 dieną apie 16:00 Vilniuje, Šaltkalvių gatvėje, prie namo laiptinės, Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė moterį, kuri rankose turėjo 23 "dozes" narkotinių medžiagų. Jas ji nešė narkotines medžiagas vartojantiems asmenims.

  Kratos metu moters bute rasta ir paimta 25 folijos lankstinukai su milteliais, įtariama narkotine medžiaga, priemonės narkotinėms medžiagoms fasuoti, 5 572 eurų kupiūromis ir monetomis, o nenaudojamame virdulyje — apie 10 g gryno kiekio narkotinių medžiagų.

  Sulaikytai moteriai (gimusiai 1984 metais) ir jos sugyventiniui, užsienio piliečiui (gimusiam 1986 metais), teismas skyrė griežčiausią kardomąją priemonę — suėmimą. Užsienio pilietis neteistas, moteris — ne kartą teista už narkotinių medžiagų platinimą. Visa įtariamosios giminė — broliai, seserys, motina bei tėvas atliko ar dar iki šiol atlieka bausmę už narkotinių medžiagų platinimą.

  Dar šia tema

  Alytaus apskrities kriminalistai sulaikė narkotikų platintoją — video
  Policijos pareigūnai sulaikė narkotinių medžiagų platintojus — video
  Klaipėdos pareigūnai sulaikė vyrą, įtariamą platinusį narkotikus — video
  Tegai:
  policija, Vilnius, Lietuva, narkotikai

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos