02:33 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364

  Laivas yra trečias toks kovinis laivas Baltijos laivyno sudėtyje. Be jo, nuo 2018 metų eksploatuojamas laivas "Mytišči", o nuo 2019 metų — laivas "Sovetsk"

  Baltijske mažame raketiniame laive "Odincovo", kuris priimtas į Karinio jūrų laivyno sudėtį, buvo iškelta Andrejevskio vėliava. Vaizdo įrašą paskelbė Rusijos gynybos ministerija.

  Pasak oficialaus Baltijos laivyno atstovo Romano Martovo, esminis skirtumas tarp šio laivo ir kitų yra tas, kad tai pirmasis antvandeninis laivas, aprūpintas priešlėktuvinių raketų ir patrankų sistema "Pancir-M".

  Anksčiau "Odincovo" išlaikė jūrų ir valstybinius bandymus Baltijos ir Šiaurės laivynų poligonuose.

  Laivas buvo pastatytas Leningrado laivų statykloje "Pella". Tai jau trečias toks kovinis laivas Baltijos laivyne.

  Pirmasis projekto mažas raketinis laivas "Mytišči" į Baltijos laivyno sudėtų įėjo 2018 metų gruodį, antrasis mažas raketinis laivas "Sovetsk" Baltijos jūroje tarnauja nuo 2019 metų spalio.

  Mažame raketiniame laive "Odincovo" įrengti smogiamasis kompleksas "Kalibras", zenitinių raketų kompleksas "Pancir-M", modernūs valdymo, radiotechninių ginklų, radijo ryšių, navigacijos, radioelektroniniai karo ir atsakomųjų priemonių kompleksai, prieš diversiniai ginklai, nešiojamos priešlėktuvinių raketų sistemos.

  Dar šia tema

  Baltijos šalys nori kartu modernizuoti savo laivynus
  Baltijos laivyno jūrų aviacija "smogė" į poligoną netoli Kaliningrado
  Per ugnį ir vandenį: kaip Baltijos laivyno jūreiviai veikia avarijos metu
  Tegai:
  Baltijos laivynas, Baltijos jūra, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos