14:03 2021 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2101
 • RUB89.0850

  Policijos pareigūnų dėmesį atkreipė automobilio vairuotojas, kuris, pamatęs policijos automobilį, savąjį pristabdė ir pravažiavo sulėtindamas bei slėpdamas veidą

  Akmenės rajone neblaivus ir teisės vairuoti neturintis vyras, sėdęs prie AUDI A6 vairo, bandė išvengti susitikimo su policijos pareigūnais, tačiau nesuvaldė savo transporto priemonės ir trenkėsi į policijos automobilį, praneša Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

  Lapkričio 29-osios vidurdienį Žerkščių kaime dirbusių policijos pareigūnų dėmesį atkreipė automobilio "Audi A6" vairuotojas, kuris, pamatęs policijos automobilį, savąjį pristabdė ir pravažiavo sulėtindamas bei slėpdamas veidą.

  Kilo įtarimas, kad vairuotojas gali būti neblaivus. Įjungę specialiuosius šviesos ir garso signalus, pareigūnai priartėjo prie įtarimą sukėlusio automobilio, o jo vairuotojas, pastebėjęs, kad yra stabdomas, pradėjo didinti greitį ir tolti. Važiuodami iš paskos garsiakalbiu pareigūnai nuolat reikalavo sustoti, tačiau vairuotojas šį reikalavimą ignoravo.

  Jis važiavo pavojingai manevruodamas, nerodydamas posūkių, įvažiuodamas į priešpriešinio eismo juostą. Pasičiupęs mobilųjį telefoną, bandė su kažkuo susisiekti. Vienu momentu vyras nebesuvaldė automobilio ir šis apsisuko 180 laipsnių. Tačiau tai vairuotojo nesustabdė — jis vėl nuspaudė akceleratoriaus pedalą. Kai priešakyje pamatė kolegoms į pagalbą atskubėjusį kitą stovintį policijos ekipažą, bėglys sustojo. Jį persekioję pareigūnai iššoko iš tarnybinio automobilio ir norėjo atidaryti vairuotojo dureles, tačiau šis vėl rovė į priekį ir, nesuvaldęs automobilio, trenkėsi į policijos "VW transporter".

  Bėglio gaudynės vyko pusvalandį, jam buvo uždėti antrankiai. Paaiškėjo, kad policijos reikalavimo sustabdyti transporto priemonę nepaisė 37 metų Daubiškių kaimo gyventojas.

  Policija, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Jis neturėjo teisės vairuoti transporto priemonių ir buvo neblaivus — 1,39 prom. Jis vairavo transporto priemonę, kuri oficialiai priklauso kitam žmogui. Sulaikytasis teigė, kad automobilį yra nusipirkęs, nors pirkimo-pardavimo sutarties nėra sudaręs, ir dabar transporto priemonė yra jo.

  Už tai, kad neturėdamas teisės vairuoti ir būdamas neblaivus vairavo automobilį, nevykdė reikalavimo sustabdyti transporto priemonę, pavojingai manevravo, nerodydamas įspėjamojo posūkio signalo, įvažiuodamas į priešpriešinio eismo juostą ir keldamas grėsmę eismo saugumui, važiuodamas naudojosi mobiliuoju telefonu be laisvų rankų įrangos, nepasirinko saugaus greičio ir susidūrė su tarnybiniu policijos automobiliu bei jį apgadino, vairuotojui pradėta administracinė teisena.

  Daubiškių kaimo gyventojas sulaikomas ne pirmą kartą: anksčiau jis buvo sučiuptas už vagystes ir fizinio skausmo sukėlimą. Praėjusių metų balandį jis pareigūnams girtas įkliuvo Griežių kaime. Tada jam buvo nustatytas sunkus girtumas ir dėl to buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, po kurio teko išklausyti teismo nuosprendį. 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmės vykdymas jam buvo atidėtas dvejiems metams, o transporto priemonė konfiskuota.

  Dar šia tema

  Lietuvoje sulaikyta nužudymu įtariama moteris
  Kauno kriminalistai rado didelį kiekį narkotinių medžiagų bei sulaikė ne vieną asmenį
  Kaune girtas Karinių oro pajėgų specialistas smurtavo prieš moterį
  Tegai:
  vaizdo įrašas, vairavimas išgėrus, policija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos