10:13 2021 Kovo 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807

  Vaizdo klipe galima pamatyti, kaip dainininkė dainuoja miesto aikštėje Kalėdų eglutės fone apie tai, jog "spindi aikštė, spindi gatvės, spindi medžiai svajomis", o aplink ją šoka nykštukai

  Alytaus miesto savivaldybė savo Facebook paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu su daina "Kalėdų šviesa", kuri suskambėjo virtualiame eglutės įžiebime, ir pakvietė šio dainos pasiklausyti dar kartą.

  Vilniaus eglės įžiebimo akimirkos, nuotrauka iš įvykio vietos
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Dainą atliko Vakarė Jarmalavičiūtė. Egidijaus Sipavičiaus daina "Krenta sniegas" iš jos lūpų suskambėjo kitaip — dainos teksto žodžius pakeitė Inesa Pilvelytė, kad apibūdintų stebuklingai pasipuošusį šviesomis Alytaus miestą.

  Vaizdo klipe galima pamatyti, kaip dainininkė dainuoja miesto aikštėje Kalėdų eglutės fone apie tai, jog "spindi aikštė, spindi gatvės, spindi medžiai svajomis", nes Alytuje jau kalėdinė dvasia.

  "Kalėdos bus ir snigs gerumu, stebuklais snigs dangus, pasipuošęs šiandien miestas — šventės laukia mūsų" — sakoma dainoje ir rodomi miesto, paskendusio kalėdinių žiburių šviesoje, vaizdai iš paukščio skrydžio.

  Be to, vaizdo klipe galima pamatyti šokančius nykštukus, šokį atliko Alytaus Jaunimo centro "Aušrinė" ir "Vakarė" šokėjos.

  Dėl koronaviruso pandemijos eglutės įžiebimo šventės Lietuvos miestuose vyko virtualioje erdvėje. Alytuje Kalėdų eglutės ceremonija vyko gruodžio 4 dieną.

  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (223)

  Dar šia tema

  Eglutės įžiebimas ir šventinės dekoracijos: Vilnius papuoštas Kalėdoms
  Vilniečiai kviečiami išsaugoti eglutes iki pavasario ir pasodinti Kalėdų mišką
  Kaip neišleisti daug pinigų Kalėdoms ir neprarasti šventės
  Grožis koronaviruso fone: kaip Kalėdoms papuošta Lenkijos sostinė
  Tegai:
  Kalėdų eglės įžiebimo šventė, Kalėdų eglutė, Alytus, Kalėdos

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos