00:39 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009

  Vilniaus viešasis transportas įgyvendina daugybę saugumo priemonių, tačiau keleivių taip pat prašoma laikytis nustatytų reikalavimų

  "Vilniaus viešasis transportas" parodė, kaip vyksta kelionės viešuoju transportu karantino metu. Vaizdo įrašas buvo paskelbtas bendrovės Facebook puslapyje.

  Bendrovė patikino, kad siekia užtikrinti saugumą, todėl nuolat analizuoja keleivių srautus. Transporto priemonių skaičius maršrute yra reguliuojamas, autobusai ir troleibusai vėdinami po kiekvienos kelionės, o dienos pabaigoje kruopščiai dezinfekuojami.

  Vaizdo įraše vilniečiai raginami laikytis saugaus atstumo laukiant autobuso, dėvėti apsauginę kaukę, taip pat pačiame transporte. Į autobusą galima įeiti pro visas duris, išskyrus priekines.

  Vienkartinių bilietų iš vairuotojo įsigyti negalima, todėl būtina iš anksto pasirūpinti kelionės apmokėjimu, lengvai galima pasinaudoti e-bilietų programėlėmis. 

  Keleiviai gali užimti tik sėdimas vietas, laikydamiesi mažiausiai vieno metro atstumu vienas nuo kito. Jei visos vietos užimtos, žmonės raginami palaukti kito troleibuso ar autobuso.

  Transporto priemonės viduje yra rankinių dezinfekcinių priemonių, keleiviai raginami dezinfekuoti rankas įlipdami ir išlipdami iš autobuso ar troleibuso.

  Maršruto pabaigoje atidaromos visos durys ir transporto priemonė vėdinama. Autobusų ir troleibusų dezinfekcija atliekama du kartus per dieną.

  Lietuvoje užfiksuota daugiau nei 77 tūkstančiai koronaviruso atvejų, mirė 637 žmonės.

  Lietuvoje lapkričio 7 dieną paskelbtas karantinas galios iki gruodžio 31 dienos imtinai. 

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1158)

  Dar šia tema

  Mauricas: Lietuva pagal COVID-19 atvejų vienam gyventojui skaičių gali aplenkti Švediją
  Kauno klinikose pradėta rinkti koronavirusu persirgusiųjų imuninė kraujo plazma
  Tegai:
  karantinas, COVID-19, koronavirusas, viešasis transportas, Vilniaus viešasis transportas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos