05:39 2021 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364

  Šalia Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos kyla pirmasis Lietuvoje kompaktiškas edukacinis miestelis su visa reikalinga infrastruktūra ir priemonėmis

  Kaune statomas pirmasis šalyje kompaktiškas edukacinis miestelis.  Vaizdo įrašas paskelbtas miesto savivaldybės paskyroje Facebook

  Miestelis kyla šalia Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos. Kompleksą sudarys gatvės, šaligatviai, pervažos, sankryžos, šviesoforai ir net viadukas bei mokyklos muliažas. Vaikai čia galės pasijusti tikrais eismo dalyviais – ne tik pėsčiaisiais, bet ir vairuotojais. Pamokoms bus pasitelkiami mini elektromobiliai, dviračiai, paspirtukai.

  "Vaikams nepakanka tik išgirsti teoriją – reikia ir praktiškai pabandyti. Čia įgytas žinias mažieji eismo dalyviai galės pritaikyti kasdien, o grįžę namo dar pamokys ir namiškius ar draugus", – sakė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

  Užsiėmimai vaikams leis geriau pažinti Kelių eismo taisykles, ugdys supratimą apie eismo dalyvių pareigas. Miestelyje vyks edukacijos, renginiai, miesto ir šalies saugaus eismo konkursai.

  В Каунасе строят городок безопасного вождения
  Kaune kyla pirmasis Baltijos šalyse saugaus eismo miestelis

   

  Tegai:
  Baltijos šalys, Kaunas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos