00:08 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009

  Atsakinga įmonė pažymi, kad padaugėjo atvejų, kai patekti prie aikštelių su atliekų konteineriais tampa sudėtinga

  Vilniuje gyventojų palikti automobiliai trukdo išvežti šiukšles, nes blokuoja prieigą prie konteinerių. Vaizdo įrašą paskelbė sostinės savivaldybė.

  Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip šiukšliavežis bando prasisprausti tarp lengvųjų automobilių, taip pat atlikti kitus manevrus, tačiau dėl savo dydžio jam sunku tai padaryti.

  Įmonė "Vilniaus atliekų sistemos administratorius" (VASA) vis dažniau pastebi atvejus, kai šiukšlių išvežimas iš daugiabučių namų kiemų tampa problemiškas dėl to, kad konteinerių aikšteles ir prieigas prie jų blokuoja privatūs automobiliai. Dėl karantino žmonės lieka namuose ir palieka savo automobilius kiemuose, kai kurie automobilius stato siauruose pravažiuojamuose keliuose ir šalia konteinerių aikštelės, todėl šiukšliavežės jau negali prie jų privažiuoti ir laiku ištuštinti konteinerius.

  VASA atstovai nerimauja, kad šiukšlių išvežimas iš gyvenamųjų namų kiemų žiemą gali tapti rimta problema. Bendrovė prašo vilniečių neblokuoti transporto priemonėmis privažiavimo prie šiukšlių konteinerių.

  VASA atliekų tvarkymo inspektoriai kiekvieną mėnesį atlieka apie 7 800 buitinių atliekų sąvartynų patikrinimų. Šiais metais bendrovė nustatė daugiau kaip 5 600 didelių šiukšlių sąvartynų neleistinose vietose ir užfiksavo daugiau kaip 100 gyventojų padarytus eismo pažeidimus, kai jie ignoravo parkavimą uždraudžiančius kelio ženklus.

  Tegai:
  šiukšlės, Vilnius, vaizdo įrašas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos