08:38 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697

  Taip pat kadruose galima pamatyti keturgubo Salchovo šuolio atlikimą, kurį sportininkė anksčiau pademonstravo Rusijos Taurės etape Maskvoje

  Rusijos čiuožėja Sofja Samodelkina atliko kilpinį šuolį su keturiais apsisukimais. Vaizdo įrašas buvo paskelbtas sportininkės trenerio Sergejaus Davydovo Instagram paskyroje.

  Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip 13-metė čiuožėja atlieka sudėtingą šuolį. Taip pat vaizdo įraše užfiksuotas ir keturgubo Salchovo šuolio atlikimo momentas, šį šuolį Samodelkina anksčiau atliko Rusijos Taurės etape Maskvoje.

  Komentaruose vartotojai žavėjosi sportininkės technika ir palinkėjo jai sėkmės.

  "Kilpinis šuolis, tai jau visai rimta! Yra šansas tapti pirmąja atlikusia jį varžybose!" — parašė vera.nika187.

  "Šaunuolė, Sofja, tęsk, išeik ir įveik visus, aš sergu už jūsų komandą", — pažymėjo sharafutdinova434.

  "Bravo, Sonečka! Aš prašau, niekada nepalik savo trenerio, kuris į tave įdeda tiek daug jėgų, meilės ir tikėjimo", — parašė turbulencesss.

  Moterų čiuožimo istorijoje kilpinis šuolis su keturiais apsisukimais niekada nebuvo atliktas varžybose, tačiau treniruočių metu jį atlieka ir Aleksandra Trusova.

  Samodelkina tapo antrąja Rusijos čiuožėja istorijoje, vienoje programoje atlikusia keturgubą šuolį ir trigubą akselį. Anksčiau tai pavyko atlikti trenerio Eterio Tutberidzės mokinei Sofjai Akatjevai.

  Kilpinis šuolis taip pat vadinamas "ritbergeriu". Jis pavadintas vokiečių dailiojo čiuožėjo Vernerio Ritbergerio, kuris pirmą kartą jį atliko 1910 metais, vardu.

  Tegai:
  vaizdo įrašas, Rusija, dailusis čiuožimas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos