20:07 2021 Sausio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538

  Rusijos vakcina nuo koronaviruso "Sputnik V" įrodė savo efektyvumą, ji suveikė daugiau nei 91 % atvejų, ir jei kas sirgo po vakcinacijos, tai tik lengva forma

  Rusijos vakcina "Sputnik V" yra veiksminga daugiau nei 91 % atvejų. Apie tai buvo paskelbta Gamalėjaus institute. Vakcina sukėlė ažiotažą visame pasaulyje. Vieni bando nusipirkti kovidinį priešnuodį, kiti atlieka informacinį karą prieš Rusijos skiepus.

  Tarp susidomėjusių Rusijos vakcina — amerikiečių režisierius Oliveris Stounas (Oliver Stone) ir Venesuelos prezidento sūnus Nikolas ​​Ernestas Maduras (Nicolás Ernesto Maduro).

  "Rusija parodė, kad dabar ji yra medicinos tvirtovė pasaulyje, ir mes prie jos prisijungiame, rodydami pavyzdį Venesuelos jaunimui... Su visa atsakomybe norėčiau pasakyti pasauliui ir Venesuelos jaunimui, kad Venesuela pasitiki Rusija, pasitiki jos medicina ir pasitiki jos mokslu", — sakė Maduras.

  Apie tai, kam trukdo "Sputnik V" sėkmė ir koks yra esminis skirtumas tarp Rusijos vakcinos ir placebo, žiūrėkite mūsų vaizdo įraše.

  Sputnik V: pirmoji užregistruota vakcina nuo COVID-19
  © Sputnik
  Sputnik V: pirmoji užregistruota vakcina nuo COVID-19
  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1174)

  Dar šia tema

  Ekspertas paaiškino neigiamą Vakarų požiūrį į "Sputnik V" vakciną
  "Sputnik V" efektyvumas esant sunkiai COVID-19 formai siekė 100 %
  Oliveris Stounas pasiskiepijo Rusijos vakcina nuo koronaviruso
  Tegai:
  koronavirusas, COVID-19, vakcinacija, vakcina, Rusija, Sputnik V

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos