18:48 2021 Kovo 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807

  Anksčiau Vidaus reikalų ministerija pranešė, kad miestų prieigose bus įrengta 250 kontrolinių postų, kad būtų galima patikrinti piliečius, kurių judėjimas dabar yra ribotas

  Lietuvos policija vaizdo įraše parodė kontrolės postų darbą keliuose. Vaizdo įrašas buvo paskelbtas policijos Facebook paskyroje.

  Filmuotoje medžiagoje matyti tarnybinis automobilis, taip pat beveik dešimt policijos pareigūnų, kurie stabdo pravažiuojančias transporto priemones.

  "Kontrolės postai jau veikia. Jei nėra būtino reikalo — nevažiuokite", — rašoma pranešime.

  Gruodžio 13 dieną Vyriausybė nusprendė pratęsti karantiną iki sausio 31 dienos ir sugriežtino sąlygas. Nuo gruodžio 16 d. dauguma parduotuvių uždarytos, išskyrus prekiaujančias maistu ir vaistines, taip pat nustatyti žmonių išėjimo iš namų apribojimai. Tačiau gruodžio 14 d. kai kurie apribojimai buvo patikslinti.

  Keliautojai privalo turėti asmens tapatybės dokumentus ir dokumentus, kurie suteikia pagrindą įvažiuoti į kitą savivaldybę. Visus dokumentus galima pateikti elektroniniu būdu.

  Lietuvoje iš viso nustatyta daugiau nei 106 tūkstančiai koronaviruso atvejų, daugiau kaip 46 tūkstančiai žmonių pasveiko, 972 mirė.

  Dar šia tema

  Tyrimai patvirtino: Jonavos rajono ūkyje audinės COVID-19 užsikrėtė nuo sergančių žmonių
  "Antradienio fenomenas": profesorius apie keistą COVID-19 paplitimą Lietuvoje
  Kas jums svarbiau? Lietuvos merai ragina saugiai praleisti Kalėdas namuose
  Tegai:
  karantinas, koronavirusas, Lietuva, policija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos