10:29 2021 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364

  Šią savaitę Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos valdžios institucijos sutiko priimti vairuotojus, kurių koronaviruso testas buvo neigiamas. Šiuo metu Doverio uoste veikia mobilieji greito COVID-19 testavimo centrai

  Tūkstančiai sunkvežimio vairuotojų per Kalėdas įstrigo Didžiosios Britanijos Kento grafystėje, ministrai pripažįsta, kad spūstys gali užtęsti kelias dienas, pranešė "The Sun".

  "Minios piktų sunkvežimių vairuotojų trečiadienį susirėmė su policija Doveryje, kai įtampa pasiekė virimo tašką — net kai po 48 valandų blokados pagaliau atsivėrė siena su Prancūzija", — pažymima laikraštyje.

  Filmuotoje medžiagoje matomas kautynių epizodas. Nepatenkinti sunkvežimių vairuotojai po susidūrimo bandė pralaužti policijos užtvaras.

  Dėl vėlavimo tūkstančiai vairuotojų, kurių dauguma yra iš Europos, susiduria su tikimybe Kalėdas praleisti užstrigę Kente.

  Komentaruose socialiniuose tinkluose daugelis vartotojų palaikė sunkvežimių vairuotojus ir pasmerkė Prancūzijos prezidentą Emanuelį Makroną už sienos uždarymą.

  "Keli naktiniai keltai šios problemos neišspręs. Vairuotojams buvo pranešta, kad jie liks įstrigę čia iki Kalėdų", — rašo OLD RED.

  "Visi Europos vairuotojai negrįš namo per Kalėdas. Taigi, kas uždarė sieną? Teisingai, tai buvo Makronas", — pažymi Tony Hilas.

  "Protestuoti turi ir prancūzai. Jie uždaro sieną, o ne britai. Mes negalime sulaukti, kol paliksite mūsų šalį", — rašo briggaskinas.

  "Bus įdomu pamatyti, kiek laiko policininkai gali išsilaikyti be atsargų, kurias teikia sunkvežimių vairuotojai", — pažymi Remedy.

  Antradienį, gruodžio 22 dieną, Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos valdžios institucijos susitarė dėl vairuotojų, kuriems koronaviruso testas buvo neigiamas, priėmimo. Šiuo metu Doverio uoste yra mobilieji greito COVID-19 testavimo centrai. Numatoma, kad tyrimų rezultatai bus gauti per 20 minučių.

  Anksčiau pranešta apie naujų koronaviruso SARS-CoV-2 mutacijų nustatymą JK. Daugelis šalių nutraukė susisiekimą oro transportu su Didžiąja Britanija, įskaitant Lietuvą.

  JK susiduria su sunkia koronaviruso situacija. Naujausiais duomenimis, šalyje nustatyta daugiau nei 2,15 milijono užsikrėtusių žmonių, mirė daugiau nei 69 tūkstančiai žmonių. Londono ir kelių pietryčių Anglijos regionų gyventojams Kalėdų dieną uždrausta susitikti su kitomis šeimomis. Leista pasimatyti tik su vienu pažįstamu ir tik gryname ore.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1103)

  Dar šia tema

  Lietuvos piliečiai bus parskraidinti iš JK gruodžio pabaigoje
  "Dar labiau užkrečiamas": Didžiojoje Britanijoje rasta dar viena COVID-19 mutacija
  Rusijoje pasiūlyta pristabdyti skrydžius su visomis šalimis
  Tegai:
  karantinas, COVID-19, koronavirusas, Prancūzija, Didžioji Britanija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos