16:24 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364

  Sveikinamojoje kalboje Seimo pirmininkė padėkojo medikams, mokytojams ir policininkams, kitų tarnybų žmonėms, kurie veikia pirmose linijose ir neša didžiausią krūvį kovoje su pandemija

  Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sveikina visus Lietuvos žmones ir lietuvius visame pasaulyje žiemos švenčių proga. Savo sveikinime Seimo vadovė atkreipia dėmesį į neeilines aplinkybes, lemiančias tai, kaip šiemet švęsime, tačiau pabrėžia, kad būdami vieningi, rasime reikalingų jėgų įveikti visas negandas.

  "Šiemet šventes pasitinkame kitokie. Gyvename nauju ritmu, reikalaujančiu daugiau pilietiškumo, sąmoningumo ir susitelkimo. Dėvime kaukes, nes jaučiame atsakomybę už save ir savo artimuosius. Laikomės karantino, nes norime kuo greičiau grįžti prie ankstesnio gyvenimo. Tai nelengvas, neretai skaudus laikas mums kaip visuomenei. Noriu padėkoti visiems besilaikantiems nuotolinio solidarumo", — sveikindama sakė Lietuvos parlamento vadovė.

  Kūčių vakarą lietuvius pasveikino prezidentas Gitanas Nausėda su žmona Diana, ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė ir buvusi prezidentė Dalia Grybauskaitė.

  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (223)

  Dar šia tema

  Grybauskaitė pasveikino lietuvius su Šv. Kalėdom
  Diana Nausėdienė perdavė dovanas koronavirusu sergantiems Armėnijos vaikams
  "Auginkime sparnus valstybei". Gitanas ir Diana Nausėdos pasveikino lietuvius su Kalėdomis
  Tegai:
  koronavirusas, Viktorija Čmilytė-Nielsen, Kalėdos

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos