18:33 2021 Sausio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538

  Lietuvos piliečiai, kurie dėl COVID19 protrūkio atšauktų skrydžių iš JK negalėjo grįžti į Tėvynę, repatrijuoti iš Londono

  Pirmadienio vakarą apie 70 Lietuvos piliečių išvyko iš Jungtinės Karalystės, kur anksčiau buvo atrasta nauja SARS-CoV-2 koronaviruso mutacija.

  "Šįvakar iš Londono į Lietuvą per Rygą repatrijuoti 66 Lietuvos piliečiai, kurie dėl COVID19 protrūkio atšauktų skrydžių iš Jungtinės Karalystės negalėjo grįžti į Tėvynę", — savo paskyroje Facebook rašo Lietuvos ambasada Latvijoje.

  Humanitarinis skrydis iš Jungtinės Karalystės buvo organizuotas trijų Baltijos valstybių gyventojams. 

  Anksčiau buvo pranešama, kad grąžinamų žmonių sąrašas, pirmiausia atsižvelgiant į piliečių, kurie kreipėsi į Lietuvos Respublikos ambasadą Londone, sveikatos būklę ar susiklosčiusias ypatingas aplinkybes. Situacijai keičiantis, toliau bus svarstomos skrydžių iš JK į Baltijos valstybių oro uostus atnaujinimo galimybės.

  JK nustatyta pavojinga koronaviruso mutacija. Iki šiol buvo nustatyta apie tūkstantis naujos padermės infekcijos atvejų. Taip pat mutacija nustatyta pacientams Danijoje, Olandijoje ir Pietų Afrikoje. Didžiosios Britanijos naujų ir kylančių kvėpavimo takų virusų grėsmių patariamoji taryba teigė, kad šis koronaviruso variantas plinta greičiau.

  Daugiau nei 20 šalių, įskaitant Lietuvą, paskelbė apie susisiekimo oro transportu su JK sustabdymą.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1174)

  Dar šia tema

  Britanijos koronaviruso padermė užfiksuota Suomijos ir Rusijos pasienyje
  Britanija — ne Europa, sakė britų mokslininkas. Kaip su Rusija?
  Mokslininkai teigia, kad britiškoji viruso padermė Lietuvoje dar neišplito
  Tegai:
  Jungtinė Karalystė, Jaunesniųjų karininkų vadų mokymai (JKVM), Lietuva, COVID-19

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos