03:32 2021 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538

  Gyvūną pradėjo vytis benamiai šunys, vaikėsi jį parke ir išvarė ant važiuojamosios kelio dalies. Bėglį pavyko sugauti tik ant žirgo buvusiai jojimo klubo darbuotojai

  Pasivaikščiojimo metu Omsko parke elnias, vardu Stesniašas, pabėgo nuo savo savininkų, praneša RIA Novosti.

  Gyvūnas buvo laikomas arklių klube "Karuselė". Kol jis sugautas, miestiečiai spėjo nufilmuoti Omsko gatvėmis bėgiojantį elnią. Vaizdo įrašas buvo paskelbtas socialiniuose tinkluose ir YouTube.

  Vaizdo įraše, nufilmuotame iš automobilio, galima pamatyti, kaip Stesniašas bėga palei miesto kelią.

  Kaip RIA Novosti papasakojo Omsko žirgų klubo "Karuselė" darbuotoja Natalija Vichoreva, elnią išgąsdino benamiai šunys, jie nusivijo jį į parką, o paskui į kelią.

  "Kas penkias minutes man skambino neabejingi žmonės ir pranešė apie vietą, kur yra mūsų elnias... Mes visi išsiskirstėme, viena iš darbuotojų buvo ant žirgo", — papasakojo Vichoreva.

  Būtent ant žirgo sėdėjusiai darbuotojai pavyko pasivyti bėglį ir parvesti jį namo. Elniui pagauti prireikė maždaug dviejų valandų. Pasak jojimo klubo darbuotojų, Stesniašas nenukentėjo.

  Kaip papasakojo Vichoreva, elniui šunys yra tarsi vilkai, plėšrūnai.

  Jojimo klube, be Stesniašo, gyvena dar vienas jo brolis — Stafas. Elniai vežioja vaikus rogėmis ir dalyvauja fotosesijose.

  Temos:
  Juokingi, mieli ir jaudinantys vaizdo įrašai su gyvūnais (167)
  Tegai:
  vaizdo įrašas, gyvūnai, Rusija, elnias

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos