08:24 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697

  Masinės paukščių žūties priežastis vis dar neaiški, tačiau kai kurie aktyvistai mano, kad tai galėjo išprovokuoti fejerverkai

  Romoje Naujųjų išvakarėse šimtai paukščių žuvo po šventinių fejerverkų, rašo "Sky News".

  Internete paskelbta ir prie pagrindinės Italijos sostinės geležinkelio stoties nufilmuota medžiaga rodo, kad dešimtys paukščių, daugiausia varnėnų, guli ant žemės.

  Masinės paukščių žūties priežastis vis dar neaiški, tačiau gyvūnų teisių gynėjai mano, kad avarinę situaciją sukėlė tai, kad Naujųjų metų išvakarėse žaliojoje zonoje, kur paukščiai dažniausiai nakvoja, paleistos petardos ir fejerverkai.

  Gyvūnų apsaugos organizacija mano, kad gali būti, jog paukščiai nugaišo iš baimės. Pasak organizacijos atstovės spaudai Loredanos Diglio, paukščiai "galėjo skristi kartu ir susidurti vienas su kitu arba atsitrenkti į langus ar elektros laidus". Be to, jie galėjo mirti nuo širdies smūgio.

  Anot "Sky News", šiais metais Romoje fejerverkai buvo uždrausti dėl koronaviruso pandemijos, tačiau šis apribojimas dažnai buvo ignoruojamas.

  Italijos gyvūnų aktyvistai ne kartą ragino uždrausti fejerverkų ir petardų naudojimą asmeniniams tikslams, nes jie kelia grėsmę gyvūnams ir paukščiams.

  Dar šia tema

  Trigubas Zagitovos šuolis su olimpiniu čempionu Kuliku
  Druskininkų viešosios bibliotekos rekonstrukcija — video
  Tegai:
  paukščiai, fejerverkai, Italija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos