04:02 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009

  Kauno apskrities pareigūnai po sėkmingai surengtų operacijų Kaune sulaikė 8 asmenis, tarp kurių — ir narkotinių medžiagų platintojai, ir pirkėjai

  Atliekant tyrimą dėl vagysčių iš gyvenamųjų namų, policijos pareigūnams pavyko nustatyti asmenis, disponavusius ir platinusius narkotines medžiagas. Tarp sulaikytų asmenų — 3 platintojai ir 5 asmenys, ketinę įsigyti narkotinių medžiagų.

  Policijos pareigūnai praėjusių metų gruodžio 17–18 dienomis Kaune, Veiverių g., Antanavos g., ir Savanorių pr., surengė tris operatyvias sulaikymo operacijas, kurių metu buvo sulaikyti 4 asmenys. Tarp sulaikytųjų — praeityje teistas Prienų gyventojas (gimęs 1993 metais) ir anksčiau neteistas garliaviškis (gimęs 1990 metais), abiem vyrams pareikšti įtarimai dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Kiti du sulaikytieji — anksčiau neteisti kauniečiai (gimę 1990 ir 1962 metais), įtariami narkotinių medžiagų platinimu.

  Sulaikymo metu vieno iš įtariamųjų (gimusio 1990 metais) automobilyje buvo rasta 12 pakuočių augalinės kilmės medžiagos, galimai kanapių ir 3 paketai narkotinės medžiagos, kaip įtariama, amfetamino. Kratų metu taip pat aptikta narkotinių medžiagų pakavimo maišeliai, svarstyklės. Atliekant kratas, vienas įtariamųjų (gimęs 1962 metais) iš namų bandė išsinešti labai didelį kiekį galimai narkotinės medžiagos amfetamino.

  Toliau tęsiant tyrimą, šių metų sausio 5 dieną įvairiose Kauno vietose (Karaliaus Mindaugo pr., Panerių g. ir P. Vaičaičio g.) buvo sulaikyti dar 5 kauniečiai.

  Tarp sulaikytųjų — anksčiau už vagystes, smurtą, dokumentų padirbinėjimą ir kitus nusikaltimus teistas vyras (gim. 1998 m.), šįkart įtariamas narkotinių medžiagų platinimu ir kiti 4 asmenys, ketinę įsigyti narkotinių medžiagų — anksčiau ne kartą už plėšimus ir vagystes teistas vyras (gim. 1995 m.), už disponavimą narkotinėmis medžiagomis praeityje teista moteris (gim. 1991 m.), ir du anksčiau neteisti vyrai (gim. 1991 m. ir 1990 m.), tarp kurių antrą kartą įkliuvo gruodį sulaikytas, narkotinių medžiagų platinimu įtariamas vyras, šįkart sumanęs narkotikų įsigyti pats.

  Asmenims, įtariamiems narkotinių medžiagų platinimu, tarp jų ir disponavimu labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų, paskirtos kardomosios priemonės — intensyvi priežiūra, likusiems asmenims, įtariamiems disponavimu narkotinėmis medžiagomis paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės — rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumentų paėmimas.

  Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti arba dėl neteisėto disponavimo labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

  Už narkotinių medžiagų platinimą gresia laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų, už didelio kiekio narkotinių medžiagų platinimą — nuo 8 iki 10 metų, už labai didelio kiekio — nuo 10 iki 15 metų. Įtariamiesiems, disponavusiems narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

  Dar šia tema

  Kaune nežinomas asmuo susprogdino automobilį ir apgadino dar tris
  Klaipėdoje dėl kalėdinio vainiko galėjo užsidegti policijos pastatas
  Tegai:
  narkotinės medžiagos, policija, Kaunas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos