11:17 2021 Kovo 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807

  Vienas atnešė degų mišinį, kitas — padegamąjį įtaisą. Abu daiktai buvo palikti strateginės įmonės teritorijoje

  Lietuvos policija Klaipėdoje sulaikė jaunus žmones, įtariamus padegimais bandžius sunaikinti strateginę įmonę.

  Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas po to, kai pasikėsinta sugadinti strateginę reikšmę nacionaliniam saugumui turinčio juridinio asmens infrastruktūrą sudarantį turtą.

  Policija rado įtariamąjį — jis pasirodė esąs dvidešimtmetis bedarbis klaipėdietis. Kratos metu pas jį buvo rastos psichotropinės ir narkotinės medžiagos, kurios galbūt buvo platinamos.

  Jis turėjo bendrininką — 21 metų bedarbį klaipėdietį. Esą vienas iš bendrininkų iš anksto buvo įsigijęs degų skystį, kitas bendrininkas į šios įmonės teritoriją išmetė padegamąjį įtaisą, taip bandydamas padegti turtą, tačiau gaisras neįsiplieskė.

  Dėl to dvidešimtmetis jaunuolis buvo uždarytas į areštinę, tačiau tada jis raštu pasižadėjo neišvyti ir periodiškai užsiregistruoti policijoje, jo bendrininkas raštu pasižadėjo neišvykti.

  Dabar už tokį nusikaltimą jaunuoliams gali grėsti laisvės atėmimas iki penkerių metų. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.

  Dar šia tema

  Moters namuose rasta 213 litrų neteisėtai laikomo alaus — video
  Policija parodė dopingo sandėlį šiauliečio bute — video
  Tegai:
  nusikaltimas, nusikaltėliai, Klaipėda

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos