14:31 2021 Kovo 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697

  Ypatingas dėmesys skrydžių metu buvo skiriamas avarinėms situacijoms, įskaitant pilotavimą esant blogam matomumui ir tūpimą galimo apledėjimo sąlygomis

  Rusijos gynybos ministerija vaizdo įraše parodė Vakarų karinės apygardos aviacijos eskadros naikintuvų Su-35S skrydžius virš Ladogos ežero, Karelijoje. 

  Kaip praneša Vakarų karinės apygardos spaudos tarnyba, skrydžiai, kuriuos atliko lakūnai — praėjusių metų absolventai, vyko sunkiomis oro sąlygomis. 

  Lakūnams reikėjo patikrinti naikintuvų, variklių, aviacijos, hidraulinių sistemų ir mechanizmų veikimą įvairiu greičiu ir aukščiu. 

  Taip pat jaunieji pilotai atliko pirmuosius išėjimus į poligonus, praktikuodami raketų ir patrankų šaudymą į taikinius regėjimo linijoje ir pagal įrangos nurodymus. 

  Skrydžių metu ypatingas dėmesys buvo skiriamas ekstremalioms situacijoms, įskaitant kilimą ir nusileidimą šoninio vėjo sąlygomis, pilotavimą blogo matomumo sąlygomis ir tūpimą galimo apledėjimo sąlygomis. 

  Su-35S yra giliai modernizuotas, itin manevringas daugiafunkcis 4 ++ kartos naikintuvas. Jis naudoja penktos kartos technologijas. 

  Tegai:
  Rusijos gynybos ministerija, naikintuvai

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos