10:37 2021 Kovo 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2048
 • RUB88.8857

  Speciali technika į statybos aikštelę pristatė naftos ir smėlio gaudyklę, prie kurios vėliau bus prijungta srauto paskirstymo kamera, taršos monitoringą ir vandens srautą matuojanti įranga

  Vykdydama Geležinio Vilko paviršinių nuotekų tinklų rekonstrukciją, Vilniaus "Grinda" vasario 10 d. pradės valymo įrenginių montavimo darbus Upės g. žaliojoje zonoje tarp "Forum Palace" ir Edukologijos universiteto tilto.

  Šiuo metu speciali technika į statybos aikštelę jau pristatė Prancūzijoje pagal specialų užsakymą pagamintą ir beveik 15 tonų sveriančią naftos ir smėlio gaudyklę, kurią specialistai vėliau nuleis į jai paruoštą duobę.

  Paskui prie jos bus prijungta srauto paskirstymo kamera, taršos monitoringą ir vandens srautą matuojanti įranga. Visi paviršinių nuotekų valyklos elementai bus paslėpti po žeme. 

  "Grindos" statomi valymo įrenginiai — labai reikšmingi miestui. Kol jų nebuvo, į Neries upę tekėjo nevalomos paviršinės nuotekos, užterštos skendinčiomis medžiagomis bei naftos produktais. Planuojama, kad valymo įrenginiai pradės veikti dar šiemet.

  Dar šia tema

  Lietuvos gyventojai raginami saugotis sniego lavinų nuo stogų
  Vilniuje fiksuojamas naujas sniego rekordas
  Tegai:
  Vilnius, Grinda

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos