14:20 2021 Kovo 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697

  Vietos valdžia tikisi, kad naujoji įstaiga suteiks dar daugiau galimybių tobulėti tiek jauniems, tiek suaugusiems sportininkams

  Klaipėdos rajono savivaldybė parodė sporto stovyklos statybą Gargždų karjerų teritorijoje.

  Filmuotoje medžiagoje parodyta teritorija, kurioje ateityje bus futbolo ir tinklinio aikštelės, baseinas, poilsio namai, konferencijų ir maitinimo įstaigos. Tikimasi, kad stovykla vienu metu galės priimti iki 300 sportininkų.

  Pernai prasidėjęs darbas jau įgauna pagreitį. Dabar vyksta žemės darbai, baigiami inžineriniai tinklai, rengiama teritorija stadionų statybai.

  "Šiemet planuojama užbaigti pirmąjį projekto etapą. Šis naujas ir unikalus objektas suteiks dar daugiau galimybių tobulėti tiek jauniesiems, tiek suaugusiems sportininkams. Be to, ši sporto bazė leis užtikrinti didesnį vaikų užimtumą bei plėtoti ne tik vietinį, bet ir tarptautinį sporto turizmą", — sakė Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

  Pirmojo etapo darbų kaina siekia 600 tūkstančių eurų, iš kurių 200 tūkstančių — iš ES ir valstybės biudžeto.

  Pasak savivaldybės, bus pastatytos trys futbolo ir keturios tinklinio aikštelės. Taip pat bus įrengtas apšvietimas, tiltas ir aštuoni mobilūs pastatai su vonios kambariais ir persirengimo erdvėmis.

  "Iš viso bus net penkios futbolo aikštės. Visgi sutvarkytoje teritorijoje sportininkai galės naudotis ne tik didžiuliais aikštynais. Stovykloje numatyta įrengti ir maudyklą, konferencijų bei maitinimo patalpas, poilsio namelius, registratūrą ir kitą apgyvendinimui reikalingą infrastruktūrą", — teigia meras.  

  Tegai:
  vaizdo įrašas, sportas, Klaipėda

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos