06:36 2021 Kovo 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1866
 • RUB88.7408

  Iš viso pas vilnietį buvo rasti 9 įvairaus kalibro ginklai ir daugiau nei 600 įvairaus kalibro šovinių

  Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 str. 1 d.).

  Vilniaus kriminalistai pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame galima pamatyti iš vilniečio konfiskuoti įvairaus kalibro ginklai ir šoviniai.

  Pareigūnai pažymėjo, jog ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas, gavus informaciją, kad Vilniaus miesto gyventojas domisi įvairiais šaunamaisiais ginklais ir galbūt neteisėtai disponuoja šaunamaisiais ginklais.

  Tyrimo metu policijos pareigūnai nustatė, kad sostinėje vyras prekiauja sendaikčiais, dėvėtais daiktais ir galimai superka ginklus, šaudmenis ir sprogstamąsias medžiagas.

  Šių metų vasarį asmuo buvo sulaikytas ir atliktos kratos. Iškart po sulaikymo jis nurodė, kad jokių civilinėje apyvartoje uždraustų daiktų neturi ir niekada neturėjo. Tačiau kratos metu viename iš vyro nuomojamų sandėliukų Vilniuje buvo rasti 9 įvairaus kalibro ginklai ir 418 įvairaus kalibro šoviniai. Taip pat atliekant kitą kratą asmens sodyboje už Vilniaus, buvo rasti 205 įvairaus kalibro šoviniai. Kitaip tariant, buvo rastas pakankamai didelis galimai šaunamųjų ginklų arsenalas.

  Asmeniui įteiktas pranešimas apie įtarimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 str. 1 d., tačiau jau šią dieną nekyla abejonių, kad įtariamojo veiksmai bus kvalifikuoti pagal sunkesnį nusikaltimą, numatytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 str. 2 d., už kurį įstatymas numato laisvės atėmimo bausmę nuo 4 iki 8 metų.

  Dar šia tema

  Vilniuje į ligoninę kreipėsi prieš savaitę pašautas vyras
  Vilniuje, bute, rasta mokomoji rankinė granata
  Lietuvoje sulaikyta nusikalstama grupuotė, realizavusi dideles narkotikų partijas
  Girtas vyriškis Kauno rajone šaudė į dangų
  Tegai:
  Vilnius, vaizdo įrašas, neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis, šaunamasis ginklas, ginklai

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos