11:59 2021 Kovo 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807

  Trakų rajono policijos pareigūnai, tikrindami, kaip laikomasi karantino sąlygų, surado narkotinių medžiagų. Jauni vyrai atsidūrė areštinėje, jiems gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

  Vasario 18 dieną apie vidurnaktį policijos pareigūnai Lentvaryje prie geležinkelio pervažos, pastebėjo jaunuolį, kuris, pamatęs policijos automobilį, kažką staigiai ištraukė iš striukės kišenės ir numetė į sniegą. Dvidešimt ketverių metų vietos gyventojas buvo sustabdytas ir patikrintas. Pokalbio metu jaunas vyras prisipažino, kad išmetė tris folijos gniužulus su narkotine medžiaga marihuana. Trakų ligoninėje atlikus jo šlapimo testą, paaiškėjo, kad vyras vartojęs marihuanos.

  Apie 5:30 Lentvaryje buvo sustabdytas "Mercedes Benz" markės automobilis, kurį vairavo Trakų policijai gerai žinomas vietinis trisdešimt vienerių metų gyventojas. Jis jau buvo baustas dėl automobilio vairavimo neturint tam teisės ir niekada jos neturėjus. Be to, šis vyras ankščiau buvo sulaikytas ir dėl neteisėto narkotinių medžiagų laikymo. Pareigūnai, patikrinę jo automobilį, neapsiriko — dalinės apžiūros metu prie pavarų svirties buvo pastebėta degtukų dėžutė, kurios viduje buvo vienas folijos lankstinukas su baltais milteliais, galimai narkotine medžiaga, bei galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga suvyniota į tualetinį popierių. Vyras buvo sulaikytas. Automobilį apžiūrėjo ir į Trakus iškviestas kinologas su tarnybiniu šunimi Puma.

  Abiem atvejais mobilioje darbo vietoje buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai, įtariamųjų gyvenamosiose vietose atliktos kratos. Jiems gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

  Dar šia tema

  Kaune sulaikyti 8 asmenys, platinę ir pirkę narkotines medžiagas — video
  Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje sulaikyti šaudmenys ir narkotikai
  Klaipėdoje su įkalčiais sulaikyti narkotikų platintojai — video
  Vilniuje dėl narkotikų sulaikytas Karo policijos pareigūnas
  Tegai:
  policija, Trakų rajonas, narkotinės medžiagos

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos