10:42 2021 Kovo 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807

  Rusijos smogiamasis sunkai radarų aptikimas bepilotis buvo pirmą kartą parodytas žurnalistams, vaizdo įraše galima pamatyti, kaip vyksta kelių kovotojų objektų sunaikinimas, taip pat ir nakties sąlygomis

  Televizijos kanalas "Russia 1" parodė vaizdo įrašą apie bepiločių "Orion" kovinius skrydžius Sirijoje, per kuriuos buvo įvykdyta 17 atakų prieš teroristus.

  Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip vyksta kelių kovotojų objektų sunaikinimas, taip pat ir nakties sąlygomis, kai "Orion" taikinio paieškai naudoja savo optinės vietos nustatymo sistemos terminio vaizdo kanalą.

  Laikantis karinės aviacijos tradicijos, ant bepiločio šono buvo pažymėtos žvaigždės, parodančios atliktų kovinių misijų skaičių. Kiekvienoje žvaigždėje papildomai yra rusiškos raidės Р, Б arba П: P reiškia žvalgomąjį skrydį, Б — skrydis su smūgiais po antžeminius taikinius ir П — skrydis, tikriausiai, taikiniams ieškoti ar apšviesti.

  "Orion" kuriamas nuo 2011 metų Rusijos Gynybos ministerijos užsakymu. Nepilotuojamas orlaivis, sukurtas bandymų konstravimo darbo "Inochodec" ribose, priklauso vidutinio aukščio aparatų, turinčių ilgą skrydžio trukmę, klasei.

  Skrydyje jis gali būti iki paros laikotarpio. Didžiausias mašinos kilimo svoris — 1100 kilogramų, kovinė apkrova — iki 250 kilogramų. "Orion" gali naudoti mažo dydžio valdomas raketas ir valdomas bombas prieš ant žemės esančius taikinius.

  Tegai:
  vaizdo įrašas, teroristai, Sirija, bepilotis orlaivis, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos