07:27 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921

  Anksčiau Grybauskaitei buvo priekaištauta dėl to, kad ji socialiniuose tinkluose paskelbė skiepijimosi nuotrauką, kurioje nuo švirkšto nebuvo nuimtas apsauginis kamštelis

  Buvusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė pasidalino Facebook vaizdo įrašu, kaip jai suleidžiamas skiepas nuo koronaviruso.

  Dieną anksčiau Grybauskaitė pasidalino nuotrauka, kurioje pavaizduota, kaip jai atliekama vakcinacija. Prezidentė paragino žmones skiepytis, nes, anot jos, tai "moralinė pareiga, kad neplatintume ligos ir apsaugotume kitus".

  Vėliau vakare žurnalistė Rūta Janutienė pasipiktino, kad Grybauskaitės nuotraukoje nuo švirkšto nebuvo nuimtas apsauginis kamštelis, ir pabrėžė, kad abejonių dėl skiepų suleidimo nekyla, bet yra nepasitikinčių ir įtarių žmonių.

  Vaizdo įraše parodytas visas skiepų suleidimo procesas.

  "Visai nepajutau. Labai gerai. Ačiū labai. Taip laukiau ir taip apsidžiaugiau, kad pakvietėt. Tai labai gerai, gerai. Visiem skiepytis", — sakė Grybauskaitė.

  Kovo 5 dienos duomenimis, bendras koronaviruso atvejų skaičius Lietuvoje siekia 201 335. Iš viso dviem skiepo dozėmis vakcinuoti 80 502 žmonės. Iki šiol panaudota 280 565 vakcinų dozės.

  "Kviečiu nebijoti ir duoti tam virusui į kailį": Grybauskaitė pasiskiepijo nuo COVID-19 >>

  Karantinas galioja iki kovo pabaigos, nuo kovo 15 dienos atšaukiami judėjimo ribojimai tarp savivaldybių. Šią savaitę Vyriausybė nusprendė pritarti karantino priemonių sušvelninimui. Šalyje atsivers kai kurios kultūrinės erdvės, bus atnaujinti vairavimo praktikos egzaminai, o kai kuriais atvejais bus leidžiami dviejų namų ūkių kontaktai.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1826)

  Dar šia tema

  Pradėta Tokijaus olimpinėms žaidynėms rengiamų sportininkų vakcinacija
  Lietuvoje baigta sveikatos priežiūros sistemos darbuotojų vakcinacija
  Tegai:
  COVID-19, koronavirusas, vakcinacija, vakcina, skiepai, Dalia Grybauskaitė

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos