12:05 2021 Balandžio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921

  Anksčiau grupės lyderis pareiškė, kad grupė šiais metais neatstovaus Rusijai "Eurovizijoje", nes nenorima, kad jų nauja daina būtų lyginama su "Uno"

  Naujas Rusijos grupės "Little Big" dainos "Sex Machine" klipas per mažiau nei parą surinko daugiau nei du milijonus peržiūrų, rodo YouTube vaizdo įrašų talpinimo duomenys.

  Anksčiau "Little Big" lyderis Ilja Prusikinas pareiškė, kad grupė šiais metais neatstovaus Rusijai "Eurovizijoje", šis sprendimas buvo priimtas kartu su "Pirmuoju kanalu". Kaip paaiškino Prusikinas, jie nenorėjo, kad jų nauja daina būtų lyginama su "Uno", kuri tapo žiūrimiausia "Eurovizijos" YouTube kanale per visą konkurso istoriją. Be to, pasak Prusikino, Rusijoje yra daugybė kitų talentingų artistų.

  Dainos "Sex Machine" klipas buvo paskelbtas grupės kanale kovo 8-osios rytą.

  "Little Big" — Rusijos pank-reivo grupė, įkurta 2013 metais Sankt Peterburge. Grupės nariai — vokalistai Ilja Prusikinas, Sofja Tajurskaja ir Antonas Lisovas, didžėjus Sergejus Makarovas. Grupė turėjo atstovauti Rusijai tarptautiniame dainų konkurse "Eurovizija 2020", kuris buvo atšauktas dėl koronaviruso.

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2021" (20)
  Tegai:
  Eurovizija, Rusija, muzika, Little Big

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos