23:58 2021 Balandžio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.2035
 • RUB91.7527

  Amerikos lyderis dažnai apsirinka viešai kalbėdamas. Jis jau antrą kartą "paaukština" savo viceprezidentę

  JAV lyderis Džo Baidenas savo kalbos metu pavadino viceprezidentę Kamalą Haris "prezidente". Ši ištrauka iš Amerikos lyderio kalbos buvo daug kartų paskelbta socialiniuose tinkluose ir YouTube.

  "Dabar, kai prezidentė Haris ir aš neseniai virtualiai apžiūrėjome vakcinacijos centrą Arizonoje ...", — Baidenas pradėjo pasakoti apie vakcinacijos kampanijos sėkmę.

  Tai nėra pirmas kartas, kai Baidenas suteikia Haris žodinį "paaukštinimą". Gruodžio mėnesį Baidenas paskyrė Haris išrinktąja prezidente, aptarinėdamas, kaip jie viešai gavo vakciną nuo COVID-19.

  Šį mėnesį Baltųjų rūmų renginyje Baidenas taip pat pamiršo gynybos sekretoriaus Loido Ostino vardą, pavadindamas jį "vaikinu, kuris vadovauja tam daliniui".

  Pernai vykusios kampanijos metu tuometinis prezidentas Donaldas Trampas pareiškė, kad neva Baidenas yra "psichikos nuosmukyje" ir kad demokratai netrukus priims pataisą, kuri jį pakeis Haris. Nes jei prezidentas pasitraukia, jo vietą užima viceprezidentas.

  Baidenas pagaliau surengs spaudos konferenciją kitą ketvirtadienį. Jis sumušė beveik 100 metų rekordą ilgiausiai atsisakydamas sudalyvauti šiame renginyje.

  Dar šia tema

  Putinas atsakė į Baideno pareiškimus
  Japonai po Baideno žodžių apie Putiną išsigando branduolinio karo
  Tegai:
  JAV, Džo Baidenas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos