22:54 2021 Balandžio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1964
 • RUB90.5504

  Sprendimas skiepyti Lietuvos valdžios atstovus "AstraZeneca" buvo priimtas siekiant "padidinti pasitikėjimą" vakcina

  Lietuvos sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys pasiskiepijo vakcina nuo koronaviruso, kurią pagamino farmacijos įmonė "AstraZeneca". Vaizdo įrašas iš procedūros buvo paskelbtas Sveikatos apsaugos ministerijos Facebook paskyroje.

  Sprendimas skiepyti Lietuvos valdžios atstovus "AstraZeneca" buvo priimtas siekiant "padidinti pasitikėjimą" vakcina. Anksčiau buvo paskiepytas prezidentas Gitanas Nausėda, ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė ir Seimo pirmininkė Viktoria Čmilytė-Nielsen.

  Po skiepų Dulkys pareiškė, kad jaučiasi puikiai, ir palinkėjo visiems, kas turi galimybę, pasiskiepyti nuo koronaviruso.

  Šio gamintojo preparatu vakcinacija respublikoje buvo atnaujinta kovo 19 d. rytą. Kovo 18 d. Europos vaistų agentūra (EVA), įvertinusi duomenis apie galimas tromboembolines komplikacijas pasiskiepijusiems "AstraZeneca", paskelbė, kad vakcina yra veiksminga ir saugi. Ryšio tarp komplikacijų ir preparato kokybės nenustatyta.

  Antrasis karantinas Lietuvoje buvo įvestas lapkričio pradžioje ir galioja iki kovo 31 dienos imtinai. Tačiau valdžia neatmeta galimybės jį pratęsti.

  Naujausiais duomenimis, respublikoje patvirtinta daugiau nei 209,3 tūkstančio koronaviruso atvejų, mirė daugiau kaip 3,4 tūkstančio žmonių.

  COVID-19 vakcinų palyginimas
  © Sputnik
  COVID-19 vakcinų palyginimas
  Temos:
  Kaip skiepijasi politikai ir žvaigždės Lietuvoje ir pasaulyje (25)

  Dar šia tema

  Šimonytė pasiskiepijo "AstraZeneca" vakcina
  Bilotaitė pažadėjo antradienį pasiskiepyti "AstraZeneca" vakcina
  Apklausa rodo, kad europiečiai mažiau pasitiki "AstraZeneca" vakcina
  Lietuvos Seimo pirmininkė pasiskiepijo "AstraZeneca" vakcina nuo COVID-19
  Tegai:
  Lietuva, vakcinacija, vakcina, AstraZeneca, Arūnas Dulkys

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos