12:13 2021 Balandžio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921

  Rekonstrukcijos darbus, numatančius 4 eismo juostų kelio įrengimo ir saugių sąlygų pėstiesiems ir dviratininkams užtikrinimą, planuojama užbaigti šių metų birželį

  Klaipėdos miesto savivaldybė savo Youtube kanale pasidalijo vaizdo įrašu, kaip vyksta Pajūrio gatvės rekonstrukcijos darbai.

  "Po technologinės pertraukos šaltuoju sezonu, pagrindiniame susisiekimo kelyje per Tauralaukį atnaujinami darbai. Įgyvendinant projektą įrengiamas 4 eismo juostų kelias, po dvi juostas į abi puses", — sakoma pranešime.

  Savivaldybė pažymėjo, jog pirmąja juosta vietos gyventojams bus patogiau įvažiuoti į Pajūrio gatvę, o tranzitinis srautas tarp Palangos plento ir Klaipėdos miesto galės sklandžiai judėti toliau.

  Anot savivaldybės, didžioji dalis darbų jau atlikta, eismas atnaujintas, galimi tik trumpalaikiai ribojimai klojant paskutinįjį, trečiąjį asfalto sluoksnį. Taip pat liko pabaigti sumontuoti šviesoforus ir jų įrangą, gatvių apšvietimą, sutvarkyti aplinką. Siekiant sklandesnio eismo, įrengtos ir 4 šviesoforų reguliuojamos sankryžos bei žiedas Klaipėdos ir Pajūrio gatvių sankirtoje, įvažos autobusams. Taip pat baigiami pėsčiųjų ir dviračių takai, kryptinis apšvietimas.

  Pajūrio gatvės rekonstrukcija — bendras Klaipėdos miesto savivaldybės ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos projektas. Projekto vertė siekia 5,9 mln. eurų.

  Tegai:
  Lietuva, Klaipėda

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos