07:49 2021 Balandžio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2046
 • RUB91.3275

  Pasak Suomijos teisėjo, žandikauliui atstatyti prireiks maždaug šešių mėnesių, tačiau pasekmės galėjo būti rimtesnės, jei ritulys būtų pataikęs į kaklą

  Suomijos teisėjas Juka-Peka Koistinenas buvo sunkiai traumuotas per Suomijos ledo ritulio čempionato rungtynes ​​tarp "Hämeenlinnan Pallokerho" (HPK) ir "Jukurit", praneša RIA Novosti su nuoroda į Suomijos žiniasklaidą.

  Per antrąjį susitikimo kėlinį HPK puolėjas Miro Ruokonenas pamušė ritulį link varžovo vartų, tačiau jis rikošetu smogė teisėjui į veidą.

  Vaizdo įraše galima pamatyti, kad Koistinenas guli ant ledo, laikosi už žandikaulio ir negali atsikelti. Aplink jį susirinko žaidėjai. Po to jam padėjo atsikelti ir pasitraukti iš ledo.

  Teisėjui lūžo viršutinis žandikaulis, pažeisti mažiausiai septyni dantys, keturi iš jų visiškai išmušti, trys atskelti. Pasak teisėjo, jam prireiks maždaug šešių mėnesių atstatyti žandikaulį.

  Koistinenas papasakojo, kad jis nukrito, nes jam pasirodė, kad viskas aplinkui aptemo, tačiau jis labai greitai atgavo sąmonę.

  "Kai gulėjau ant ledo, man atrodė, kad visi dantys iškrito iš burnos. Po to aš dvi su puse valandos gulėjau odontologo kėdėje", — pareiškė jis.

  Teisėjas pažymėjo, kad jei ritulys būtų pataikęs keliais centimetrais žemiau ir atsitrenktų į kaklą, pasekmės galėjo būti daug baisesnės.

  "Bet dabar turiu gerą režimą svorio metimui, nes maždaug mėnesį negalėsiu valgyti kieto maisto. Aš ruošiuosi vasarai", — pasakė teisėjas.

  Prieš tapdamas teisėju, Koistinenas buvo ledo ritulio žaidėjas; per visą savo karjerą jis dalyvavo daugiau nei 300 rungtynių ir prarado tik vieną dantį.

  Tegai:
  sportas, Suomija, ledo ritulys

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos