07:24 2021 Balandžio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2046
 • RUB91.3275

  Laivybos saugumą bandomojo paleidimo metu užtikrino Ramiojo vandenyno laivyno jūrų aviacijos laivai, lėktuvai ir sraigtasparniai

  Rusijos gynybos ministerija paskelbė sparnuotosios raketos "Kalibr" paleidimo iš Ramiojo vandenyno laivyno fregatos "Maršal Šapošnikov" vaizdo įrašą. Vaizdo įrašas paskelbtas ministerijos YouTube kanale.

  Vaizdo įraše galima pamatyti raketos paleidimo iš Japonijos jūros akvatorijos momentą ir skrydžio fragmentą.

  Pažymima, kad raketa pataikė į antžeminį pakrantės taikinį daugiau nei vieno kilometro atstumu. Taikinys buvo poligone, Siurkumo kyšulio rajone.

  "Laivybos saugumą bandomojo paleidimo metu užtikrino Ramiojo vandenyno laivyno jūrų aviacijos laivai, lėktuvai ir sraigtasparniai", — sakoma pranešime.

  Laivas "Maršal Šapošnikov" pavadintas Tarybų Sąjungos Maršalo Boriso Šapošnikovo, gyvenusio 1882–1945 m., vardu. Laivas buvo pradėtas statyti 1983 m. laivų statykloje "Jantar" Kaliningrade. 1986 metų vasarį jis buvo priskirtas Ramiojo vandenyno laivynui.

  Iš pradžių laivas buvo pastatytas kaip didelis priešpovandeninis laivas pagal projektą 1155, tačiau vėliau jis buvo modernizuotas ir perkvalifikuotas į fregatą. Laivas gavo modernias smogiamųjų raketinių ginklų sistemas, o jo ugnies galia žymiai padidėjo.

  Dar šia tema

  Tolimojo nuotolio aviacijos kompleksas: kada pakils naujas Rusijos strateginis raketnešis?
  BI: Rusija gavo modernų laivyną, galintį atlaikyti NATO
  Nufilmuotas "priešo" bazės sunaikinimas Rusijoje žiemos sąlygomis
  Nufilmuota, kaip "Msta-B" haubicos sunaikino "priešo" šarvuotas transporto priemones
  Tegai:
  karo laivai, laivai, sparnuotosios raketos, raketa

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos