11:22 2021 Gegužės 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671

  Filmuotoje medžiagoje matyti, kad slaptosios tarnybos pareigūnas atnešė prezidentui naują kaukę. Tačiau tą pačią sekundę Baidenas rado kaukę savo paties kelnių kišenėje

  JAV prezidentas Džo Baidenas kalbėdamas Gruzijoje negalėjo iš karto rasti savo medicininės kaukės. Apie tai rašo "Daily Mail".

  Renginio metu du senatoriai lipo į sceną prie Amerikos lyderio. Tą akimirką Baidenas ėmė ieškoti saugumo priemonių: kelis kartus peržiūrėjo aplanką su dokumentais ir net pajungė savo žmoną Džilę į paiešką. "Aš ieškau savo kaukės, turiu problemų", — auditorijai pažymėjo visiškai paskiepytas prezidentas, kas sukėlė ovacijas.

  Filmuotoje medžiagoje matyti, kad slaptosios tarnybos pareigūnas atnešė prezidentui naują kaukę. Tačiau tą pačią sekundę Baidenas rado kaukę savo paties kelnių kišenėje. Valstybės vadovo kaukės paieška truko 40 sekundžių.

  Balandžio 28 dieną Baidenas, kalbėdamas apie Rusiją, padarė klaidų kalbėdamas apie Rusiją. Jam nepavyko ištarti žodžio "eskalacija". Kovo mėnesį internete pasirodė filmuota medžiaga apie JAV prezidento suklupimą jam lipant į lėktuvą.

  Tegai:
  koronavirusas, Džo Baidenas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos