16:40 2021 Gegužės 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  © Ruptly

  Karinių institucijų atstovai iš daugiau nei 50 šalių stebėjo, kaip kovinės sistemos sunaikino raketas ir antžeminius taikinius

  Rusijoje užsienio karo atašė buvo parodytas tiesioginis šaudymas iš priešlėktuvinių raketų sistemų S-400 ir priešlėktuvinių raketų ir ginklų sistemų "Pancyr-S".

  Į Ašuluko poligoną Astrachanės regione atvyko 52 valstybių atstovai. Oro gynybos organizavimą prižiūrėjo beveik 80 atašė.

  Oro gynybos raketų sistemos S-400 ir oro gynybos raketų sistemos "Pancyr-S" koviniai ekipažai atrado ir sunaikino visas tikslines raketas, imituojančias aerodinaminius, operacinius-taktinius, taktinius balistinius taikinius, sparnuotąsias raketas ir kitus antžeminius taikinius.

  Taip pat dieną prieš tai užsienio pareigūnams buvo aprodytas Astrachanės regiono kovinio rengimo ir oro ir kosminių pajėgų kovinio panaudojimo centras.

  Rusijos Federacijos gynybos ministerija reguliariai kviečia užsienio valstybių karinio-diplomatinio korpuso atstovus į įvairius renginius. Kaip pabrėžta ministerijoje, šis renginys planuojamas ir vykdomas siekiant padidinti RF ginkluotųjų pajėgų veiklos skaidrumą.

  Tegai:
  zenitinių raketų sistema S-400 "Triumf", oro gynybos sistemos, Rusijos gynybos ministerija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos