07:05 2018 Rugsėjo 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1769
 • RUB78.0670
  Pėstininkų mokymai. Archyvinė nuotrauka

  Kalininingrade dalyvauti pratybose išsikelia 150 jūrų pėstininkų

  © Sputnik / Игорь Зарембо
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  86 0 0

  Kalininingrade vyko pėstininkų mokymai, kur dalyvavo apie 150 Baltijos laivyno jūrų pėstininkų.

  VILNIUS, 4 geg – Sputnik. Jūrų pėstininkų mokymai vyko tam neparuoštame pakrantyje Khmelevka parengiant profėsinio meistriškumo konkursą "Jūrų desantas-2016" Kaliningrado srityje.

  Apie tai žurnalistams sakė Vakarų karinės apygardos informacinės paramos skyriaus antro rango kapitonas Vladimiras Matvejevas.

  "Iš viso pratybose dalyvavo apie Rusijos Baltijos laivyno 10 laivų ir katerių, daugiau nei 10 šarvuotųjų bokštelių BTR-82A, taip pat apie 150 Baltijos laivyno jūrų pėstininkų pakrantinių padalinių karių", — pasakė Matveevas.

  Jis pažymėjo, kad buvo įvertinami jūrų pėstininkų padalinių veiksmai, užtikrinantys karinės technikos traukimą. Po išsikėlimo į krantą jūrų pėstininkai atliko kontrolinius šaudymus į taikinius, imituojančius sąlyginio priešo įrangą ir karius.

  Išsikėlimas į krantą buvo atliktas iš didelio desantinio laivo "Koroliev", mažojo desantinio laivo "Mordovija", naujųjų projektui "21820" priklausančių desantinių katerių "Mičman Lermontov", "Leitenant Rimskij-Korsakov" ir "Denis Davydov" bei "Serna" tipo desantinių katerių.

  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos