20:03 2018 Kovo 22
Vilnius+ 1°C
Tiesioginis eteris
  Donaldas Trumpas. Archyvinė nuotrauka

  Žurnalistai sugavo Trampą bemeluojant

  © Sputnik/ Алексей Филиппов
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Kas užims JAV prezidento postą (42)
  94 0 0

  Televizijos kanalas CNN tiesioginio eterio metu sugavo Trumpą bemeluojant.

  VILNIUS, bir 3 — Sputnik. Televizijos kanalas CNN tiesioginio eterio metu ketvirtadienį apkaltino kandidatą į JAV prezidentus Donald Trump (Donaldą Trumpą) meluojant.

  "Trumpas: aš niekada nesakiau, kad Japonijai reikia turėti branduolinį ginklą (jis tai sakė)", — toks titras pasirodė TV kanalo eteryje.

  Frazę skliausteliuose pridūrė TV kanalas. Antraštė yra susijusi su Trumpo kaltinimais prieš kitą kandidatą — Hillary Clinton (Hilarį Klinton). Trumpas buvo apkaltinęs Clinton, jog ji priskiria jam citatas.

  Neaišku, ar tai buvo vienkartinė kanalo akcija, ar jis ketina nuolat tikrinti Trumpo pareiškimų teisingumą.

  Anksčiau demokratų kandidatė į JAV prezidento postą Hilari Klinton aštriai kritikavo respublikonų kandidatą Donaldą Trampą už jo požiūrį į užsienio politiką.

  Ji priminė, kad Trampas kritikavo JAV NATO sąjungininkus, spėliojo, kad Saudo Arabija gali įsigyti branduolinį ginklą, o taip pat žadėjo leisti JAV kariams kankinti kalinius. Klinton paragino neleisti Trumpui "žaisti ruletę" su Amerika.

  "(Klinton) pasakė kalbą, rytoj bus dar viena, ir jie man atsiuntė jos kalbos kopiją. Kalboje yra toks melas apie mano užsienio politikos viziją, neva aš noriu, kad Japonija turėtų branduolinį ginklą. Užteks jau!" — cituoja Trampo kalbą portalas Washington Examiner.

  Trumpas ne vieną kartą kalbėjo apie Japonijos branduolinio ginklo turėjimą.

  Būtent, kovo mėnesio pabaigoje Trumpas interviu laikrasčiui New York Times sakė, kad "nėra tikras, jog (JAV) būtų taip blogai, jei Japonija ir Pietų Korėja turėtų savo branduolinį ginklą" prieš "pernelyg agresyvius veiksmus iš Šiaurės Korėjos pusės". Šie pareiškimai sukėlė net JAV prezidento Barack Obama (Baracko Obamos) reakciją, jis pasakė, kad "tokiais dalykais negalima juokauti".

  JAV prezidento rinkimai įvyks lapkričio 8 dieną.

  Savo kandidatus demokratai ir respublikonai išrinks partijų suvažiavimo metu liepos mėnesį.

  Trampas ir Klinton beveik garantavo savo pergalę. Abu kandidatai turi beveik vienodą rinkėjų paramą, nors Klinton 1-2% lenkia milijarderių.

  Temos:
  Kas užims JAV prezidento postą (42)

  Dar šia tema

  Hilari Klinton ir Donaldas Trampas aplenkė visus konkurentus
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos