22:45 2018 Gegužės 26
Vilnius+ 22°C
Tiesioginis eteris
 • USD1.1675
 • RUB72.4935
  Migrantai. Archyvinė nuotrauka

  Vokietijoje migrantai per 3 mėnesius padarė dešimtį tūkstančių nusikaltimų

  © AP Photo / Lefteris Pitarakis
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Pabėgėlių krizė (85)
  8211

  Tarp įtariamųjų dominuoja išeiviai iš Šiaurės Afrikos, Gruzijos ir Serbijos. Didžiausią dalį tarp visų nusikaltimų sudaro vagystės.

  VILNIUS, bir 9 Sputnik. Per tris pirmuosius šių metų mėnesius migrantai Vokietijoje nusikalto arba bandė įvykdyti apie 69 000 nusikaltimų.

  Tai patvirtino duomenys, paskelbti VFR kriminalinėje policijos ataskaitoje, praneša Sputnik Estija su nuoroda į naujienų portalą "Stolitsa".

  Tokia statistika skelbiama pirmą kartą dėl padidėjusio visuomenės susidomėjimo, atsižvelgiant į tai, kad pernai į Vokietiją atvyko virš vieno milijono naujų imigrantų.

  Policija pažymėjo, kad įtariamųjų tarpe neproporcingai didelis išeivių iš Šiaurės Afrikos, Gruzijos ir Serbijos skaičius.

  29% visų migrantų padarytų nusikaltimų sudarė vagystės, 28% — pažeidimai, susiję su nekilnojamuoju turtu arba dokumentų klastojimu, 23% — sužalojimai, apiplėšimai ir neteisėti sulaikymai. Su narkotikais buvo susiję 6% nusikaltimų, o 1% sudarė seksualinio pobūdžio nusikaltimus.

  Policijos pranešime nėra jokios informacijos apie tai, kiek procentų nusikaltimų bendrame teisės pažeidimų skaičiuje įvykdė migrantai. Nepaisant to, ataskaitoje pabrėžiama, kad dauguma migrantų nėra padarę jokių nusikaltimų.

  Temos:
  Pabėgėlių krizė (85)

  Dar šia tema

  Beveik pusė Lietuvos gyventojų nepritaria pabėgėlių priėmimui
  Lietuva pabėgėlius perkelia lėčiau nei Latvija ir Estija
  Nepriimi pabėgėlio — mokėk 250 tūkst eurų
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos