15:40 2018 Gegužės 23
Vilnius+ 19°C
Tiesioginis eteris
  Mergina su vainiku. Archyvinė nuotrauka

  Joninės Didžiojoje Britanijoje įvyks be jokių kliučių

  © Фото: pixabay.com
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  20 0 0

  Britanijos lietuviams leista rengti didžiąsias Jonines, nepaisant vietos policijos nepritarimo.

  VILNIUS, bir — Sputnik. Nepaisant policijos nepritarimo, Jungtinės Karalystės Redbridžo savivaldybė suteikė leidimą Heino miško parke šį šeštadienį rengti lietuvių Didžiųjų Joninių šventę, praneša BNS.

  "Atsižvelgę į mums pateiktus faktus, sutinkame, kad leidimas būtų suteiktas iš dalies, iškeliant tam tikras sąlygas ", rašoma Redbridžo savivaldybės sprendime dėl leidimo renginiui suteikimo.

  Leidimui organizuoti šį renginį nepritarė vietos policija, ji nurodė, kad pernai vykusioje Didžiosios Britanijos lietuvių šventėje pasitaikė labai girtų asmenų. Jie agresyviai elgėsi, o vienam tėvui, kuris bandė nustumti prisigėrusį ir ant jo vaiko per peštynes vos neužvirtusį vyrą, buvo išmuštas dantis.

  Vis dėlto renginio organizatoriai įtikino savivaldybės atstovus, kad šių metų renginiui ruošiamasi atsakingiau, o jo organizavimo ėmėsi nauja komanda.

  Renginio organizatoriai prašė leisti prekiauti alkoholiniais gėrimais iki 23 valandos, taip pat norėjo, kad iki 22 valandos būtų leista groti muzikai.

  Vis dėlto savivaldybė leido alkoholiu prekiauti iki 21.30, taip pat sutrumpino koncertui skirtą laiką – muzika renginyje galės skambėti tik iki 21 valandos.

  Pernai šiame renginyje, nepaisydami liūties, dalyvavo apie 6 tūkstančiai žmonių. Šiemet birželio 25-ąją jų gali būti iki 10 tūkstančių.

  Šventiniame koncerte dalyvaus žinomi Lietuvos atlikėjai: Vaidas Baumila, Naktinės Personos, Tomas Augulis, Hiperbolė, 69 Danguje, Biplan, Lemon Joy, Išjunk Šviesą, Paul Pure. Renginį ves ir linksmins Justinas Jankevičius ir Raimondas Bingelis.

  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos