18:39 2018 Birželio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1538
 • RUB73.5577
  Policija ir ugniagesiai protestuoja prieš darbo užmokesčio vėlavimą Rio de Žaneire. Nuotrauka iš įvykio vietos

  Rio policija pasitiko turistus su užrašu "Sveiki atvykę į pragarą"

  AFP / VANDERLEI ALMEIDA
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Sveiki atvykę į Rio (69)
  93 0 0

  Miesto, kuriame vyks Olimpinės žaidynės, valdžia atsidūrė sunkioje ekonomikos padėtyje, o tai gali turėti įtaką turnyro rengimui. Policija ir ugniagesiai protestuoja prieš darbo užmokesčio vėlavimą.

  VILNIUS, bir 29 — Sputnik. Rio de Žaneiro (Brazilija) oro uoste teisėsaugos pareigūnai pasitinka turistus su užrašu "Sveiki atvykę į pragarą", praneša Sputnik Kirgizija su nuoroda į Australijos naujienų tinklalapį News.com. 

  Policininkai ir priešgaisrinės tarnybos pareigūnai, išreikšdami protestą prieš neišmokėtą darbo užmokestį, išėjo į pagrindinį šalies oro uostą, kur pasitinka atvykusius neįprastu užrašu ant banerio.

  "Sveiki atvykę į pragarą! Policija ir ugniagesiai negauna algos, todėl mes negalime garantuoti atvykusiųjų saugumo", — parašė protestuotojai.

  ​Reiškiant protestą Rio oro uoste susirinko 300 policininkų ir ugniagesių. Leidinys praneša, kad prie protestuotojų greitai prisijungs ir gydytojai.

  Kaip rašoma tinklalapyje, miesto valdžia atsidūrė sunkioje ekonomikos padėtyje, o tai gali padaryti įtaką Olimpiados, kurį vyks rugpjūtį, pasiruošimui.

  Norėdama pagerinti situaciją, Brazilijos vyriausybė pažadėjo skirti 849 milijonus JAV dolerių Žaidynių pasiruošimui.

  Temos:
  Sveiki atvykę į Rio (69)

  Dar šia tema

  Lietuvė išžaginta ir apiplėšta Brazilijoje
  Olimpinė ugnis atkeliavo į Braziliją
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos