09:45 2020 Birželio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Pabėgėlių krizė (98)
  111

  Ketvirtadalis apklaustųjų Didžiosios Britanijos gyventojų nesugebėjo atsakyti į klausimą, ar imigracija sukelia vietinių gyventojų darbo vietų praradimą migrantų naudai.

  VILNIUS, liep 12 — Sputnik. Remiantis Sputnik. Nuomonės tyrimo duomenimis, 50% apklaustųjų Prancūzijos gyventojų, 47% Didžiosios Britanijos gyventojų ir 36% Vokietijos gyventojų mano, kad imigracija sukelia jų šalių vietinių gyventojų darbo vietų praradimą. Duomenys buvo gauti apklausos metu. Ją altiko žymi Prancūzijos tyrimų kompanija "Ifop" ir Britanijos kompanija "Populus" pagal informacinės agentūros ir radio Sputnik užsakymą.

  Atsakydami į klausimą "sutinkate ar nesutinkate su teiginiu: imigracija sukelia vietinių gyventojų darbo vietų praradimą migrantų naudai" beveik ketvirtis — 24% Didžiosios Britanijos gyventojų nesugebėjo nieko pasakyti. Nuovokiausi buvo prancūzai ir vokiečiai, tik 5% ir 6% apklaustųjų atitinkamai pasirinko atsakymą "nežinau".

  Apklausa: europiečiai baiminasi prarasti savo darbo vietas dėl migrantų
  Apklausa: europiečiai baiminasi prarasti savo darbo vietas dėl migrantų

  Britanijoje apklausą vykdė tyrimų bendrovė "Populus" 2016 metų balandžio 15-21 dienomis, Prancūzijoje ir Vokietijoje — bendrove "IFop" balandžio 14-18 dienomis. Apklausoje dalyvavo 3042 respondentai iš Vokietijos (989 žmonės), Prancūzijos (1008 žmonės) ir Didžiosios Britanijos (1045 žmonės). Apklaustieji buvo reprezentuoti pagal lytį, amžių ir geografiją. Maksimali statistinė paklaida neviršija 3,1% (esant 95% patikimumui).

  Informacija apie projektą Sputnik. Nuomonės

  Tarptautinis visuomenės nuomonės tyrimo projektas startavo 2015 metų sausį. Projekto partneriai yra žinomos tyrimų bendrovės Populus, IFop ir Forsa. Sputnik.Nuomonės reguliariai atlieka visuomenės nuomonės apklausas Europos šalyse ir JAV aktualeis socialiniais ir politiniais klausimais.

  Temos:
  Pabėgėlių krizė (98)

  Svarbiausios temos