19:36 2018 Gegužės 25
Vilnius+ 24°C
Tiesioginis eteris
 • USD1.1675
 • RUB72.4935
  Demonstracijos dalyvis JAV Luizianos valstijos Baton Ružo mieste. Archyvinė nuotrauka

  Policijos pareigūnai galėjo būti atvilioti į šaudymo vietą Luizianoje

  © REUTERS / Shannon Stapleton
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Smurto banga Amerikoje (29)
  96 0 0

  Skambutis į gelbėjimo tarnybą buvo padarytas sekmadienio rytą, yra pagrindo manyti, kad jis įviliojo policininkus į spąstus.

  VILNIUS, liep 18 — Sputnik. Policija nagrinėja versiją, kad nusikaltėlis JAV Luizianos valstijos Baton Ružo mieste tyčia paskambino į gelbėjimo tarnybą tam, kad įviliotų policininkus į spąstus, praneša RIA Novosti su nuoroda į agentūrą Reuters. 

  Pirmas pranešimas apie ginkluotą vyrą buvo gautas apie 8:40 vietos laiku. Pareigūnai atvyko į įvykio vietą jau po poros minučių, o po to nežinomasis pradėjo šaudyti. Paskutiniais duomenimis pašauti septyni policijos pareigūnai, iš kurių trys mirė. 

  Kaip agentūrai pasakė šaltinis, supažindintas su tyrimo eiga, "yra pagrindo manyti, kad skambutis numeriu 911 buvo padarytas tyčia, policijai suvilioti".

  Luizianos valstijos policijos vyriausiasis inspektorius pulkininkas Mike'as Edmonsonas (Maikas Edmonsonas) sakė žurnalistams, kad užpuolikas — 29 metų afroamerikietis Gavinas Eugene'as Longas (Gevinas Judžinas Longas) buvo nukautas ir kad jokių kitų įtariamųjų nėra.

  Temos:
  Smurto banga Amerikoje (29)
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos