04:53 2018 Vasario 22
Vilnius-13°C
Tiesioginis eteris
  Milijardierius Donaldas Trampas. Archyvinė nuotrauka

  Vašingtonas "neturi teisės pamokslauti" kitoms šalims

  © Flickr/ Marc Nozell
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Smurto banga Amerikoje (28)
  10002

  Milijardierius Donaldas Trampas gerbia Turkijos prezidentą dėl karinio perversmo sustabdymo ir tikina, kad JAV turi rimtų socialinių problemų.

  VILNIUS, liep 21 — Sputnik. Respublikonų kandidatas į JAV prezidento postą Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) interviu New York Times pasakė, kad Vašingtonas neturi teisės pamokslauti kitoms valstybėms, nes JAV turi rimtų socialinių problemų, praneša BNS.

  "Aš nemanau, kad mes turime teisę pamokslauti. Pažiūrėkite, kas vyksta mūsų šalyje. Kaip mes skaitysime paskaitas, kai žmonės šaltakraujiškai šaudo į policininkus?" — pasakė politikas.

  Milijardierius išreiškė įsitikinimą, kad JAV turi pirmiausiai "susitvarkyti savo šalyje", o jau vėliau teikti rekomendacijas kitiems. 

  Taip pat politikas pridūrė, kad nėra linkęs kritikuoti Turkijos dėl politinių oponentų triuškinimo ir piliečių laisvės varžymo po praeitą savaitę toje šalyje mėginto įvykdyti karinio perversmo

  Kalbėdamas apie Turkijos prezidentą Recepą Tayyipą Erdoganą (Redžepą Tajipą Erdohaną), jis pareiškė: "Labai jį gerbiu dėl gebėjimo pakreipti tą padėtį… Kaip žinot, kai kurie žmonės sako, kad tai buvo surežisuota. Aš taip nemanau". 

  Per šį mėnesį Jungtinėse Amerikos Valstijose įvyko du rezonansiniai pareigūnų žmogžudysčių atvėjai. Liepos 17 dieną afroamerikietis Gavinas Eugene'as Longas (Gevinas Judžinas Longas), tarnavęs Jūrų pėstininkų korpuse, nušovė tris policininkus ir tiek pat sužeidė Luizianos valstijos Baton Ružo mieste. Liepos 5 dieną juodaodis Micahas Johnsonas pradėjo šaudyti į policijos pareigūnus, atakos aukomis tapo penki teisėsaugininkai, dar keli žmonės buvo sužeisti. Abiem atvejais užpuolikai buvo nukauti.

  Temos:
  Smurto banga Amerikoje (28)

  Dar šia tema

  Trampas abejoja, kad tapęs prezidentu gins Baltijos šalis nuo Rusijos
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos